Asiakastilisi
    Kaksipäinen harja, jossa musta ja punainen kahva. Toisessa päässä on litteä ja kapeneva harjaspää, toisessa pyöreä ja pehmeä harjaspää.

    SCULPT + GLOW CONTOUR BRUSH - Kosmetiikkasivellin

    34,95 €sis. alv

    Toimituskulut

    Myyjä ja toimittaja

    • Nopea toimitus

      3,95 €

    Tietoa tuotteesta

    Kaksipäinen muotosivellin, joka on suunniteltu monipuoliseksi apuvälineeksi ihonsävyn muokkaamiseen voiteille, nestemäisille tuotteille ja puutereille. Se toimii tehokkaasti muotoiluun ja häivytykseen. Kulmikkaan pään avulla voit muotoilla voiteilla ja nestemäisillä tuotteilla. Pehmeä pää levittää puutereita. Se luo vaivattomasti saumattoman ulottuvuuden. Synteettiset harjakset. Eläinkokeeeton.

    Käytä pehmeää kupolin muotoista päätä puutereiden saumattomaan sekoittamiseen ja levittämiseen, ja kulmikasta päätä voiteiden ja nesteiden tarkkaan muotoiluun ja korostamiseen.

    NA

    Smashbox