Asiakastilisi

Tämä tuote on juuri nyt loppuunmyyty. Pyydä kokotiedustelu ja ilmoitamme sähköpostitse mikäli tuote on taas saatavilla.

    Remington REMINGTON LOCKENWICKLER H9100 PROLUXE - Lämpörullat - rosé

    REMINGTON LOCKENWICKLER H9100 PROLUXE - Lämpörullat - rosé

    55,95 €sis. alv

    Normaali hinta:79,95 €-30%

    Loppuunmyyty

    Ilmoittakaa minulle, jos tuote tulee jälleen saataville!

    Tietoa tuotteesta

    Keraaminen kiharrin ionitekniikalla takaa optimaaliset muotoilutulokset. Kaksinkertainen lämmitystekniikka lämmittää sekä kihartimen että kiinnikkeet. Se luo kiharat 5 minuutissa pitkäkestoisella tuloksella. Lämmitettävät kiinnikkeet Grip Tech -pinnoitteella pitävät hiukset tiukasti paikallaan. Laite on käyttövalmis vain 90 sekunnissa.

    Varmista ennen käyttöä, että hiukset ovat puhtaat, kuivat eivätkä takkuuntuneet. Käytä lisäsuojana lämpösuojasuihketta. Hiussuihkeet sisältävät syttyviä aineita. Siksi hiussuihketta ei tule käyttää laitteen ollessa toiminnassa. Jaa hiukset osiin ennen muotoilua. Muotoile ensin alemmat hiusosiot. Kytke laitteen virtapistoke pistorasiaan. Käyttövalo syttyy kerran heti kun laite on kytketty, mikä osoittaa että laite on päällä. Kihartimet kuumenevat heti kun pistoke on kytketty pistorasiaan ja laite on kytketty päälle. Kannen tulisi pysyä suljettuna kunnes kihartimet ovat lämmenneet. Kihartimet ovat käyttövalmiita noin 90 sekunnin kuluttua. Parhaan tuloksen saavuttamiseksi, anna lämmetä 3-5 minuuttia. Kun kihartimet ovat saavuttaneet oikean lämpötilan, avaa kansi 1 minuutiksi ja aloita muotoilu.

    Älä käytä tätä laitetta kylpyammeiden, suihkujen, pesualtaiden tai muiden vettä sisältävien astioiden lähellä. Kun laitetta käytetään kylpyhuoneessa, irrota se pistorasiasta käytön jälkeen, sillä veden läheisyys aiheuttaa vaaran, vaikka laite olisi kytketty pois päältä. • Lisäsuojaukseksi on suositeltavaa asentaa jäännösvirtalaite (RCD), jonka nimellinen toimintavirta on enintään 30 mA, kylpyhuonetta syöttävään sähköpiiriin.

    Remington