Asiakastilisi

Tämä tuote on juuri nyt loppuunmyyty. Aseta muistutus, ja ilmoitamme mikäli tuote on taas saatavilla.

    Hopeapullollinen, jossa on pyöreä korkki ja turkoosi etiketti. Teksti sisältää "PDRN 100" ja "PDRN ESSENCE kimmoisuus- ja ryppyhoito." 30 ml.

    PDRN ESSENCE 100 - Serum

    54,95 €sis. alv

    30 ml (183,17 € / 100 ml)

    Loppuunmyyty

    Ilmoittakaa minulle, jos tuote tulee jälleen saataville!

    Tietoa tuotteesta

    Kosteutta sitova
    Vahvistaa ihon suojamuuria
    Tämä vegaaninen ginseng PDRN -esanssi auttaa tuomaan säteilyä iholle ja tukee tervettä, elvytettyä ulkonäköä. Se on muotoiltu ginsengistä uutetulla PDRN:llä tarjotakseen sen ravinnerikkaat edut, auttaen parantamaan ihon elastisuuden ulkonäköä ja antaen luonnollisen, terveen hehkun. Kaava sisältää Cerasome Complex Plussaa auttaakseen vahvistamaan ihon kosteussuojaa ja Polyglukuronihappoa luodakseen spa-hoidon jälkeisen kiillon. Se on valmistettu ilman ärsyttäviä synteettisiä hajusteita.

    Levitä kohtuullinen määrä kasvoille ja anna imeytyä.

    Kaikki valmistusaineet

    Ainesosat:
     
    Water, Isopropyl Myristate, Panax Ginseng Root Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Ethylhexanoate, Glycerin, Propanediol, Niacinamide, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Polyglyceryl-3 Diisostearate, 1,2-Hexanediol, Tocopherol, Hydroxyacetophenone, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Arginine, Adenosine, Ceramide NP, Adansonia Digitata Seed Oil, Disodium EDTA, Hydrogenated Lecithin, Allantoin, Squalane, Panthenol, Polyglucuronic Acid, Ceramide NS, Ceramide AS, Ceramide EOP, Ceramide AP, Sodium DNA

    -

    VT Cosmetics