- 20EKSTRAA

JOJOBA EYE PENCIL - Kajaali/eyeliner - black
23,85 €sis. alv
1.1 g (2 168,18 € / 100 g)
Normaali hinta:27,95 €-15%
Säästä 20% tänään tästä ja muista valituista tuotteista koodilla tilauksissa, jotka ylittävät 35,00 €.
- Syötä koodisi kassalla:
- 20EKSTRAA
Toimituskulut
Myyjä ja toimittaja
Normaali toimitus
3,95 €
Palautukset
Tietoa tuotteesta
Tekee mattapinnan
Matta
Tämä silmänrajauskynä on hellävarainen silmille ja iholle, ja levittyy tasaisesti. Tyylikkäitä värisävyjä on kymmenen, joten jokaisille silmille löytyy sopiva sävy. Kynärajaus on välttämätön osa meikkikokoelmaa, sillä se on helppo käyttää ja soveltuu erinomaisesti modernin, pehmeästi häivytetyn lookin luomiseen.
Teroita silmänrajauskynä ekoystävällisellä teroittimella saadaksesi sileän, pyöreän kärjen. Levitä pohjalle luomiväriä tai puuteria mattaisen vaikutelman luomiseksi, ja piirrä sitten yksi tai useampi kerrostettu viiva luodaksesi syvyyttä. Alaluomelle levitä sisäreunaa pitkin, mahdollisimman lähelle ripsiä.
Vaikutusaineet
Jojobaöljy
Kaikki valmistusaineet
- Ainesosat:
- Octyldodecylstearoylstearat, Kokosöl (Cocos nucifera), C10-18-Triglyceride, hydriertes Pflanzenöl (Olus), Glimmer, Carnaubawachs (Copernicia cerifera), Candelillawachs (Euphorbia cerifera), Polyglyceryl-3-diisostearat, Oryzanol, Jojoba (Simmondsia chinensis). ) Samenöl, Tocopherol, Glycerylcaprylat. Kann +/- Eisenoxide enthalten, CI 77891.











