Asiakastilisi
    KIKO Milano - SCULPTING TOUCH CREAMY STICK CONTOUR - Contouring Product - ebony, Suurenna

    SCULPTING TOUCH CREAMY STICK CONTOUR - Contouring Product - ebony

    10,40 €sis. alv

    10 g (104 € / 100 g)

    Normaali hinta:12,95 €-20%

    Toimitus

    ke 5 – to 6 marras

    3,95 €
    Ilmainen toimitus yli 34,95 €

    Väri:

     

    Toimituskulut

    Myyjä ja toimittaja

    Palautukset

    Tietoa tuotteesta

    Matta
    Tämä mattapintainen kasvojen muotoilukynä sisältää koostumuksen, joka on rikastettu afrikkalaisten pähkinöiden siemenöljyllä ja rauhoittavia ominaisuuksia omaavilla pistaasiunutteilla. Pehmeä ja kermainen koostumus takaa erinomaisen värin toiston ja on erityisen helppo häivyttää. Se tuntuu miellyttävältä ja on helppo levittää tarkasti. Tuote mahdollistaa kasvojen muotojen veistämisen luomalla valo- ja varjoefektejä. Modernia pakkausta korostaa sen musta kiiltävä pinta, johon on kaiverrettu KK-logo. Kätevä kynämuoto mahdollistaa helpon, ammattimaisen ja tarkan kasvojen piirteiden määrittelyn. Dermatologisesti testattu. Ei-komedogeeninen.

    Muotoile kasvojen tilavuutta levittämällä ja häivyttämällä Sculpting Touch Creamy Stick Contour -tuotetta poskipäiden alle, leukaluun sivuille, ohimoille, hiusrajan alapuolelle, otsan yläosaan ja nenänpieliin. Levitä ja häivytä tuote sormilla tai Face-siveltimellä nro 107. Yhdistä tuote kirkastavan Radiant Touch Creamy Stick Highlighter -tuotteen kanssa luodaksesi valoheijastuksia koko kasvoille ja viimeistelläksesi muotoilutekniikan.

    Kaikki valmistusaineet

    Ainesosat:
     
    INGREDIENTS: ISONONYL ISONONANOATE, MICA, POLYETHYLENE, SYNTHETIC WAX, NEOPENTYL GLYCOL DICAPRYLATE/DICAPRATE, POLYMETHYLSILSESQUIOX ANE, TALC, ZINC STEARATE, SILICA, DIMETHICONE, ETHYLENE BRASSYLATE, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-t-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, PLUKENET IA VOLUBILIS SEED OIL, PISTACIA VERA SEED OIL, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, TOCOPHEROL, DICALCIUM PHOSPHATE, TIN OXIDE

    KIKO Milano

    Arvosanat

    862 arvosanaa

    4 päivää sitten