Asiakastilisi
    Nestemäinen huulituote mustassa neliömäisessä astiassa, jossa on lyhyt, kulmahammasapplikaattori. Sisältää kiiltävän pinnan ja kultakirjoituksen.

    VELVET COUTURE - Liquid Lipstick - deep nougat

    24,95 €sis. alv

    4 ml (623,75 € / 100 ml)

    Väri:

     

    Toimituskulut

    Myyjä ja toimittaja

    • Nopea toimitus

      3,95 €

    Palautukset

    Tietoa tuotteesta

    Kosteutta sitova
    Velvet Couture on puolimatta nestemäinen huulipuna, jossa on samettisen pehmeä, kermainen ja kevyt koostumus, joka ei kuivu täysin. Tämä tekee huulipunasta erittäin miellyttävän käyttää ja samalla se hoitaa huulia. Pehmeän applikaattorin ansiosta huulipuna levittyy vaivattomasti ja tarkasti. Tuote on monikäyttöinen ja soveltuu käytettäväksi nestemäisenä luomivärinä, poskipunana ja varjostustuotteena.

    Kaikki valmistusaineet

    Ainesosat:
     
    Isododecane, Octyldodecanol, Diisostearyl Malate, Synthetic Fluorphlogopite, Dicalcium Phosphate, Disteardimonium Hectorite, Silica Dimethyl Silylate, Polyethylene, Helianthus Annuus Seed Cera (Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax), Hydrogenated Styrene/Isoprene Copolymer, Propylene Carbonate, Trimethylsiloxysilicate, Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, May Contain/(+/-): Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Blue 1 Lake (CI 42090), Red 40 Lake (CI 16035)

    LH cosmetics

    Arvostelut

    6 arvosanaa

    3 vuotta sitten