Asiakastilisi
    Lip Shift Ink metallituubissa, jossa on rohkeaa mustaa tekstiä; mukana on läpinäkyvä applikaattorivarsi. Neste näyttää syvän burgundin väriseltä.

    REVOLUTION LIP SHIFT INK PEEL OFF LIPLINER STAIN - Huultenrajauskynä - espress-oh!

    6,95 €sis. alv

    1.8 ml (386,11 € / 100 ml)

    Väri:

     

    Toimituskulut

    Myyjä ja toimittaja

    • Normaali toimitus

      3,95 €

    Palautukset

    Tietoa tuotteesta

    Pitkäkestoinen
    Matta
    Luonnonmukainen viimeistely
    Upouusi Lip Shift Peel Off Lip Liner Stain on innovatiivinen rajauskynä tatuointiefektillä, joka antaa väriä koko päivän ja on täydellinen kumppani päivästä iltaan. Käyttäjäystävällisen kaksivaiheisen levityksen ansiosta kestävien rajausten teko ei ole koskaan ollut näin helppoa. Duo-applikaattori varmistaa helpon ja tarkan levityksen ja häivyttämisen.

    Levitä puhtaille, kuiville huulille. Levitä 1-2 kerrosta ja anna vaikuttaa 30 sekunnista 1 minuuttiin. Kuori pois ja vapauta huuliväri koko päiväksi.

    Kaikki valmistusaineet

    Ainesosat:
     
    AQUA (WATER, EAU), POLYVINYL ALCOHOL, PROPYLENE GLYCOL, BUTYLENE GLYCOL, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, 1,2-HEXANEDIOL, PHENOXYETHANOL, ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, SODIUM ACETATE, XANTHAN GUM, METHYL ACETATE, SODIUM HYALURONATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) FLOWER EXTRACT, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, SODIUM SULFITE, CI 15985 (YELLOW 6 LAKE), CI 17200 (RED 33 LAKE), CI 42090 (BLUE 1 LAKE).

    Makeup Revolution

    Arvostelut

    56 arvosanaa

    3 päivää sitten