Asiakastilisi
  • Diili
Makeup Revolution - REVOLUTION LOOSE BAKING POWDER - Setting Spray & Powder - revolution loose baking powder peach, Suurenna

REVOLUTION LOOSE BAKING POWDER - Setting Spray & Powder - revolution loose baking powder peach

5,55 €sis. alv

30 g (18,50 € / 100 g)

Alunperin:6,95 €-20%

Väri:

 

Toimituskulut

Myyjä ja toimittaja

  • Priority-toimitus

    3,95 €

  • Nopea toimitus

    3,95 €

Palautukset

Tietoa tuotteesta

Pitkäkestoinen
Tekee mattapinnan
Revolution Loose Baking Powder on salainen ainesosa meikin kirkastamiseen, tasoittamiseen ja kiinnittämiseen. Se tarjoaa vertaansa vailla olevaa kiinnitystä, pitkää pitoa ja kiiltämättömiä tuloksia.

Käytä irtopuuteria Baking Powder -tuotetta viimeisenä vaiheena rutiinissasi sen jälkeen, kun olet levittänyt kaikki voidetuotteet. Mattaa ensin iho ja poista ei-toivottu kiilto pölyttämällä pieni määrä siveltimellä T-alueen ympärille. Bakingiin käytä puuterituppoa tai sientä painaaksesi puuteria kevyesti silmien alle ja levittääksesi sen tasaisesti tai korostaaksesi tiettyjä kasvojen alueita. Anna sen vaikuttaa muutaman minuutin ajan (paistumisaika!) ja harjaa/pyyhi se sitten varovasti pois paljastaaksesi säteilevämmin näyttävän ihon!

Kaikki valmistusaineet

Ainesosat:
 
ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, MICA, SILICA, DIMETHICONE, AQUA (WATER, EAU), DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM HYALURONATE, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 15985 (YELLOW 6), CI 77491 (IRON OXIDES), CI 77492 (IRON OXIDES).

Makeup Revolution