Asiakastilisi
    Harmaat nahkakengät, joissa on korkea korko ja terävä kärki, minimalistinen muotoilu ja ohut korko. Sileä pinta, jossa on hienovarainen kiilto.
    Harmaa nahka- ja nubukpumpu, jossa on terävä kärki, avoimet sivut ja matala stiletto-korko. Ominaisuuksiin kuuluu sileä pinta ja kontrastiset tekstuurit.
    Harmaat nahka- ja samettikorkokengät, joissa on terävä kärki ja kapea korko, takana on leikattu muotoilu.
    Korkokengät, joissa on terävä kärki, valmistettu tummanharmaasta nahasta ja mokasta, hienostuneella muotoilulla, jossa on leikkuureunoja ja sileä sisävuori.
    Kuulapohjalliset korkeakorkoiset kengät harmaasta mokasta, jossa on nude-nahkainen pohja ja musta kärki. Sujuva pinta ja sulava, muotoiltu siluetti.
    Harmaa kärkisandaali, jossa on sileää nahkaa ja pehmeä nubukkiyksityiskohta. Suunnittelussa on matala leikkaus, jossa on beige sisanen.

    Avokkaat - cement

    331,95 €sis. alv

    Normaali hinta:729,95 €-55%

    Nykyinen Valittu väri cement

    Toimituskulut

    Myyjä ja toimittaja

    • Normaali toimitus

      ilmainen

    • Priority-toimitus

      3,95 €

    Aina ilmainen toimitus ja palautus

    30 päivän palautusoikeus

    Pintamateriaali:
     
    Nahka
    Sisämateriaali:
     
    Nahka
    Pohjallinen:
     
    Nahka
    Pohjan materiaali:
     
    Aito nahka
    Vuorin paksuus:
     
    Ohuesti vuorattu
    Hoito-ohje:
     
    Käsittele suoja-aineella ennen ensimmäistä käyttökertaa

    Kengän kärki:
     
    Teräväkärkinen
    Koron malli:
     
    Piikkikorko
    Kiinnitystapa:
     
    Ei erityistä suljinta
    Kuosi:
     
    Yksivärinen
    Tuotenumero:
     
    A9C11B009-C11

    Koron korkeus:
     
    6.5 cm koossa 37
    Koron korkeus:
     
    Keskikokoinen

    Alexandre Birman