Asiakastilisi
    Musta nilkkuri, jossa on sileä nahkapinta, brogue-yksityiskohdat, pyöreä kärki ja keskipitkä loiva korko. Varressa on pehmeä ja teksturoidun tuntuinen rakenne.
    Virkattu neulepaita, jossa on punaisia, ruskeita ja harmaita raitoja; yhdistetty ruskeaan mokkahameeseen. Mustat nilkkurit, joissa on teksturoidut varret.
    Musta nahkainen polven yli ulottuva saapas, jossa on teksturoidulla ruskealla neulotulla resorilla, sivuvetoketjulla ja nauhoitetulla yksityiskohdalla takana. Kärjessä brogue-kuviointikoristeet.
    Neulepusero, jossa vaakasuoria punaisia, mustia ja beigen värisiä raitoja. Ruskea mokkahame, jossa on kaksi taskua. Mustat nahkaiset nilkkurit neulotulla resorilla.
    Musta nahkaiset nilkkurit, joissa on sileä pinta, pyöreä kärki, koristeelliset rei'itetyt yksityiskohdat ja matala lohkokorko sekä joustava sivupaneeli.
    Musta nahkaiset polven yläpuolelle ulottuvat saappaat, joissa on vetoketjut, rusettiyksityiskohdat nilkassa ja paksu korko. Tasainen tekstuuri kiiltävällä viimeistelyllä.
    Musta nahkainen nilkkuri kiiltävällä viimeistelyllä, koristeellisella brogue-yksityiskohdalla ja sivuvetoketjulla. Pyöreä kärki ja kontrastiväriset ompeleet.
    Musta kumisaapas, jossa on kuvioitu pohja, sileä päällinen ja tasainen profiili. Merkittävin yksityiskohta on korkean osan ruskea korostus.
    Musta nahkakenkä, jossa on rei'itettyä yksityiskohtaa, tyylikäs muotoilu, pyöreä kärki ja kuvioitu pohja, jossa on hienovarainen uritettu reuna.

    CLARITA MOTORCYCLE - Saappaat - black

    575,95 €sis. alv

    Tuotteen mediaanihinta viimeisen 30 päivän aikana ilman tarjoushintoja:

    959,95 €

    Nykyinen Valittu väri black

    Toimituskulut

    • Normaali toimitus

      ilmainen

    • Priority-toimitus

      3,95 €

    Aina ilmainen toimitus ja palautus

    30 päivän palautusoikeus