Asiakastilisi
    Marron ja valkoinen lakattu nahka matalakorkoiset kengät, joissa on terävä nenä, nauhakiinnitys edessä ja harmaa geometrinen lohkokorko.
    Ruskeat, valkoiset ja mustat väri-blokkikengät, joissa on teksturoitu pinta, nauhakiristyksellä ja kolmiomaisella korolla. Huomattava logo kengän kielekkeessä.
    Korkokengät, joissa on ruskea patentoitu nahkavarsi, mustat verkkopaneelit sivuilla ja valkoiset palikkakorkot, joissa on teksturoitu musta pohja.
    Ruskeat ja valkoiset kengät kiiltävällä pinnalla, teksturoituja mustia yksityiskohtia, pyöreä muoto ja valkoiset nauhat. Brändäys näkyvissä kielekkeellä.
    Musta korkokenkä, jossa on tyylikäs muotoilu, kapea kärki ja teksturoitu viimeistely yläosassa. Liukas, kiiltävä pinta.
    Kengät nauhoilla, joissa on kiiltävää ruskeaa ja valkoista patenttinanakettua. Musta "SARC" -brändäys kengän suussa ja valkoiset nauhat.

    Nauhalliset avokkaat - white

    423,95 €sis. alv

    Normaali hinta:764,95 €-45%

    Nykyinen Valittu väri white

    Toimituskulut

    Myyjä ja toimittaja

    • Normaali toimitus

      ilmainen

    Aina ilmainen toimitus ja palautus

    30 päivän palautusoikeus

    Pintamateriaali:
     
    Nahka ja keinonahka
    Sisämateriaali:
     
    Nahka
    Pohjallinen:
     
    Nahka
    Pohjan materiaali:
     
    Synteettinen materiaali
    Vuorin paksuus:
     
    Ohuesti vuorattu
    Materiaali:
     
    Satiini

    Kengän kärki:
     
    Neliskanttinen
    Koron malli:
     
    Leveä
    Kiinnitystapa:
     
    Ei erityistä suljinta
    Kuosi:
     
    Yksivärinen
    Tuotenumero:
     
    AAM11B00B-A11

    Koron korkeus:
     
    4 cm koossa 37
    Koron korkeus:
     
    Matala

    Ancuta Sarca