Asiakastilisi

Tämä tuote on juuri nyt loppuunmyyty. Aseta muistutus, ja ilmoitamme mikäli tuote on taas saatavilla.

    Valkoinen ribbipintainen lyhyt toppi korkealla kauluksella ja kapealla designilla, päällä vaaleahiuksinen malli, joka esittelee sileää pintarakennetta yksinkertaista taustaa vasten.
    Korvakorut helmipudotuksilla, joissa on epäsäännöllisen muotoisia helmiä, pieniä helmiyksityiskohtia ja kultaisenväriset varusteet, joissa on silmukkatietoa päällä.
    Korvar med guld och pärlor som har en lagerdesign med en central snäcka, flera pärlor och intrikata detaljer.
    Helmi korvakorut, joissa on kimppu pieniä valkoisia helmiä, suuri helmikapseli ja kultaiset osat pyöreässä muodossa.
    Valkoinen neliölaatikko mattapinnalla. Ylhäällä on painettu teksti "Completedworks" yksinkertaisella mustalla fontilla.
    Helmi korvakorut, joissa on suuria, kiiltäviä barokkihelmiä, joita ympäröivät pienet valkoiset helmet. Korvakoruissa on kultasävyinen varuste ja sileät, kiiltävät pinnat.

    EARRINGS AND BAROQUE - Korvakorut - silver-coloured

    275,95 €sis. alv

    Normaali hinta:344,95 €-20%

    Nykyinen Valittu väri silver-coloured

    Loppuunmyyty

    Saat muistutuksen, jos tuote tulee jälleen saataville, tai ehdotamme vaihtoehtoja, jos sitä ei enää saada varastoon.

    Materiaali:
     
    Sterlinghopea
    Finish:
     
    kiiltävä, kullattu
    Helmilaji:
     
    Viljelty helmi

    Tuotenumero:
     
    CNK51L025-F11

    Completedworks