Asiakastilisi

Tämä tuote on juuri nyt loppuunmyyty. Pyydä kokotiedustelu ja ilmoitamme sähköpostitse mikäli tuote on taas saatavilla.

    Mustat ylisuuruiset aurinkolasit, joissa on paksu kehys ja tummat linssit. Sivussa on kultainen logotieto. Suuri muovimateriaali, jossa on kulmikas muotoilu.
    Musta kissansilmämallinen aurinkolasit, joissa tummat linssit. Kiiltävä muovirunko, terävät kulmat ja hoikat sankat, joissa on kultainen koriste. Brändin logo näkyvissä.
    Musta, kissankorvakehyksinen aurinkolasit tummilla linsseillä ja kiiltävällä pinnalla. Leveät templet kapenevat kärkeen. Kulmikkaat linjat korostavat rohkeaa muotoilua.
    Musta suorakulmainen aurinkolasit tummilla linsseillä, paksuista muovikehyksistä ja hoikista mustista varsista. Kehyksessä on pieni logo.
    Mustat aurinkolasit, joissa on tyylikäs muovikehys, kiiltävä pinta, suorat sangat ja logovarmaus temppelissä. Linssit ovat tummat.
    Mustat ylisuuria aurinkolasit, joissa on geometrinen muotoilu. Tummat linssit ja ohuet mustat sanganosat. Kullanvärinen "Ferragamo" -brändäys yhdellä sangalla.

    SALVATORE - Aurinkolasit - black

    311,95 €sis. alv

    Normaali hinta:364,95 €-15%

    Nykyinen Valittu väri black

    Loppuunmyyty

    Ilmoittakaa minulle, jos tuote tulee jälleen saataville!

    Materiaali:
     
    Asetaatti

    Silmälasien muoto:
     
    Kissansilmä
    Kuosi:
     
    Yksivärinen
    Linssien tummuus:
     
    Keskitummat (luokka 2)
    UV-suoja:
     
    Kyllä
    Tuotenumero:
     
    3SF51K013-K11

    FERRAGAMO