Asiakastilisi
    Korkeakorkoiset ruskeat patenttijalkineet, joissa on terävä kärki ja aukot sivuilla, ohut korko ja sileä pintakäsittely.
    Farkkutakki vaaleansinisellä sävyllä, valkoinen ribbineulospusero, harmaa minihame, ylisuuri ruskea käsilaukku ja ruskeat piikkikorkokengät. Päällä mustat aurinkolasit.
    Ruskeat kiiltävän patenttinahkaiset korkokengät, joissa on terävä kärki ja avoin takaosa, täynnä eleganttia siluettia ja tikapuu-korko.
    Vaalean pesun sininen farkkutakki, väljää mallia; valkoinen ribbipintainen paita; harmaa farkkuhame; ruskea nahkainen käsilaukku kultaisilla yksityiskohdilla; läpinäkyvät korot.
    Ruskeat patenttinahkaiset korkokengät, joissa on terävä kärki ja kaltevat sivut, piikkikorko ja minimalistinen muotoilu.
    Ruskeat kiiltonahkaiset korkokengät, joissa on tyylikäs, teräväkärkinen muotoilu ja ohuet tikkuvarret, sileällä, kiiltävällä pinnalla.
    Ruskeat korkokengät kiiltonahkaa, teräväkärkiset ja tyylikkäällä muotoilulla sekä avoimilla sivuilla. Sisäpuolella kohokuvioitu brändäys. Sileä, kiiltävä pinta.
    Musta kiiltäväpintainen korkeakorkoinen kenkä, jossa on terävä kärki ja tyylikäs tylppäkorko, esittelee sileän, kiiltävän pinnan.
    Ruskeat kiiltävän nahkaiset korkokengät, joissa on tyylikäs muotoilu, terävä kärki, sileä pinta ja ohut piikkikorko.
    Ruskea kiiltävän nahkainen korkokenkä, jossa on terävä kärki ja avoin kantapää, sileä ja kiiltävä pinta.

    BARBARA - Korolliset avokkaat - chocolate

    304,95 €sis. alv

    Alunperin:549,95 €-45%

    Alin hinta:329,95 €-8%

    Nykyinen Valittu väri chocolate

    • Valittu, chocolate
    • Ei valittu, burgundy
    • Valittu, chocolate
    • Ei valittu, burgundy

    Toimituskulut

    Myyjä ja toimittaja

    • Normaali toimitus

      ilmainen

    • Priority-toimitus

      3,95 €

    Aina ilmainen toimitus ja palautus

    30 päivän palautusoikeus

    Pintamateriaali:
     
    Kiiltonahka
    Sisämateriaali:
     
    Nahka
    Pohjallinen:
     
    Nahka
    Pohjan materiaali:
     
    Aito nahka
    Vuorin paksuus:
     
    Ohuesti vuorattu
    Hoito-ohje:
     
    Käsittele suoja-aineella ennen ensimmäistä käyttökertaa

    Kengän kärki:
     
    Teräväkärkinen
    Koron malli:
     
    Piikkikorko
    Kiinnitystapa:
     
    Ei erityistä suljinta
    Kuosi:
     
    Yksivärinen
    Tuotenumero:
     
    G8411B00O-O11

    Koron korkeus:
     
    12 cm koossa 37
    Koron korkeus:
     
    Korkea

    GIABORGHINI