Asiakastilisi
    Mustat nahkakengät valkoisilla nauhoilla, joissa on sileä pinta, pyöreä kärki ja vaaleankermanvärinen kumipohja. Sivuille on lisätty teksturoituja yksityiskohtia.
    Mustat nahkakengät, joissa on sileä pinta, valkoiset nauhat ja teksturoitu vanhan valkoinen kumipohja. Minimalistinen muotoilu, jossa on hienovarainen brändäys.
    Mustat nahka sneakersit, joissa on kermaisen värinen kumipohja, tyylikkäällä pinnalla ja pyöristetyllä kantapäällä mukavuutta varten.
    Mustat nahkakengät valkoisilla nauhoilla, pyöreällä varvalla ja hieman teksturoidulla pinnalla. Varusteena vaalean värinen pohja ja logo sisäpohjassa.
    Mustat lenkkarit, joissa on teksturoitu kumipohja; niissä on näkyvä pyöreä kuvio ja sileä, vaaleanvärinen väliosa.
    Mustat nahkakengät paksuilla valkoisilla nauhoilla, beige kumipohja, mokkanahkaosat ja mukana lisänä mustat nauhat paketissa.
    Musta nahkakengät pyöreällä varvalla, valkoiset teksturoidut nauhat ja kermavärinen kumipohja. Sivustoilla on mustaa keinonahkaa.

    Matalavartiset tennarit - black

    419,95 €sis. alv

    Nykyinen Valittu väri black

    Toimituskulut

    • Normaali toimitus

      ilmainen

    Aina ilmainen toimitus ja palautus

    30 päivän palautusoikeus

    Pintamateriaali:
     
    Nahka
    Sisämateriaali:
     
    Nahka-/tekstiilivuori
    Pohjallinen:
     
    Tekstiili
    Pohjan materiaali:
     
    Synteettinen materiaali
    Vuorin paksuus:
     
    Ohuesti vuorattu

    Kengän kärki:
     
    Pyöreä
    Koron malli:
     
    Platform
    Kiinnitystapa:
     
    Nauhat
    Kuosi:
     
    Yksivärinen
    Yksityiskohdat:
     
    Mukana vaihtokengännauhat, koristeniitit
    Tuotenumero:
     
    1HG11A0FA-Q11

    Koron korkeus:
     
    4 cm koossa 38
    Koron korkeus:
     
    Matala
    Korokepohjan korkeus:
     
    3 cm koossa 38

    HOGAN