Asiakastilisi

Tämä tuote on juuri nyt loppuunmyyty. Pyydä kokotiedustelu ja ilmoitamme sähköpostitse mikäli tuote on taas saatavilla.

  • Lapset
Valkoiset nahka-ballerinat, joissa on pyöreä kärki, pieni korko ja koristeellinen kukka-akcentti. Kengissä on myös nauha, joka varmistaa istuvuuden.
Valkoiset nahkakengät, joissa on pyöreä kärki, litteä pohja, säädettävä remmi ja kukkakoristelu edessä.
Valkoiset nahkakengät, joissa on pyöreä kärki, litteä ruskea pohja ja harmaat säädettävät hihnat takana tiukkaa istuvuutta varten. Yksinkertainen muotoilu ja puhtaat linjat.
Valkoiset nahkaiset Mary Jane -kengät, joissa on päivänkakkara-applikaatio varpaassa, remmi jalkapöydän yli ja beige sisus, merkitty "il gufo", valmistettu Italiassa.
Valkoinen kenkä, jossa on sileä, pyöreä muoto ja vaaleanruskea kumipohja. Mukana metalliset yksityiskohdat ja kohokuvioitu brändäys pohjassa.
Valkoiset nahkakengät Mary Jane -tyyliin, joissa on päivänkakkara-accentti, pyöristetty kärki ja ruskea kumipohja. Säädettävä hihna hopeasoljella.

Ballerinat nilkkaremmillä - white

alkaen127,95 €sis. alv

Normaali hinta:149,95 €Säästä jopa-15%

Nykyinen Valittu väri white

Loppuunmyyty

Ilmoittakaa minulle, jos tuote tulee jälleen saataville!

Pintamateriaali:
 
Nahka
Sisämateriaali:
 
Nahka
Pohjallinen:
 
Nahka
Pohjan materiaali:
 
Synteettinen materiaali
Vuorin paksuus:
 
Ohuesti vuorattu

Kengän kärki:
 
Pyöreä
Koron malli:
 
Matala
Kiinnitystapa:
 
Tarranauhakiinnitys
Kuosi:
 
Yksivärinen
Yksityiskohdat:
 
Kukka-applikaatio
Tuotenumero:
 
IL813G009-A11

Koron korkeus:
 
Ei korkoa

Il Gufo