Asiakastilisi
    Valkoiset tennarit, joissa on nupukkiyksityiskohtia; pyöreä kärki, litteä pohja ja kuusi silmävartta. Siisti muotoilu, jossa on hienovaraiset ompeluyksityiskohdat.
    Valkoiset tennarit, joissa on mokkakankaasta valmistettu kärki ja sivuosat. Ominaisuuksiin kuuluu brodeerattu muotoilu ja kumipohja. Nauhat ovat valkoiset, ja niissä on sileä rakenne.
    Valkoiset nahkakengät, joissa on ruskea kumipohja, logoyksityiskohta kantapässä ja kontrastivärinen ommel sivuilla.
    Valkoinen kenkä, jossa on teksturoitu kumipohja. Pohja on ruskea, ja siinä on ympyrälogo yksityiskohtana lähellä keskikohtaa. Yksinkertainen, toiminnallinen muotoilu.
    Valkoiset nahkakengät harmailla mokkaaksenteilla. Ominaisuuksina pyöreä kärki, nauhakiinnitys ja logo kärjessä. Sujuva pinta, klassinen muotoilu.

    TENNIS SHOES - Matalavartiset tennarit - bianco

    192,95 €sis. alv

    Normaali hinta:424,95 €-55%

    Nykyinen Valittu väri bianco

    Toimituskulut

    • Normaali toimitus

      ilmainen

    Aina ilmainen toimitus ja palautus

    30 päivän palautusoikeus

    Pintamateriaali:
     
    Nahka
    Sisämateriaali:
     
    Nahka-/tekstiilivuori
    Pohjallinen:
     
    Nahka
    Pohjan materiaali:
     
    Synteettinen materiaali
    Vuorin paksuus:
     
    Ohuesti vuorattu
    Hoito-ohje:
     
    Käsittele suoja-aineella ennen ensimmäistä käyttökertaa

    Kengän kärki:
     
    Pyöreä
    Koron malli:
     
    Matala
    Kiinnitystapa:
     
    Nauhat
    Kuosi:
     
    Yksivärinen
    Tuotenumero:
     
    6MO11A0D5-A11

    Koron korkeus:
     
    Ei korkoa

    MOSCHINO