Asiakastilisi
    Ruskeat patentoidut nahkakengät Mary Jane -tyyliin, joissa on pyöristetty kärki, nilkkaremmi ja erottuva vinoblokki korko. Luja tekstuuri, minimalistinen muotoilu.
     patentoidut beiget Mary Jane -kengät, joissa on pyöreä varvas, nilkkahihna ja keskipitkä lohkokorko. Sileä pinta, jossa on hieno kiilto.
    Ruske patenttehtävät kengät, joissa on paksu korko, nilkkahihna ja pyöristetty kärki, jotka tarjoavat sileän, kiiltävän pinnan ja pienen korot.
    Ruske patent kožne Mary Jane cipele s zaobljenim vrhom, remenom oko gležnja i crnim unutarnjim oblogom. Glatka tekstura i niska potpetica.
    Beige sandaalit korkokengät, joissa on suljettu pyöreä kärki, musta teksturoitu pohja ja pieni lohkokorko. Varustettu ohut nilkkaremmi, jossa on solki.
    Beige kiilakuvioinen patentoitu nahkainen balettikenkä, jossa on pyöreä nenä ja sileä, kiiltävä pinta. Musta sisävuori ja vähäiset ompeluyksityiskohdat.

    Avokkaat - noisette

    422,95 €sis. alv

    Alunperin:494,95 €-15%

    Nykyinen Valittu väri noisette

    Loppuunmyyty

    Ilmoittakaa minulle, jos tuote tulee jälleen saataville!

    Toimituskulut

    Myyjä ja toimittaja

    • Normaali toimitus

      ilmainen

    Aina ilmainen toimitus ja palautus

    30 päivän palautusoikeus

    Pintamateriaali:
     
    Vasikannahka
    Sisämateriaali:
     
    Nahka
    Pohjallinen:
     
    Nahka
    Pohjan materiaali:
     
    Synteettinen materiaali/nahka
    Vuorin paksuus:
     
    Ohuesti vuorattu

    Kengän kärki:
     
    Pyöreä
    Koron malli:
     
    Leveä
    Kiinnitystapa:
     
    Solki/remmi
    Kuosi:
     
    Yksivärinen
    Tuotenumero:
     
    SXV11B00D-T11

    Koron korkeus:
     
    5 cm koossa 36
    Koron korkeus:
     
    Matala

    SI ROSSI