Asiakastilisi

Tämä tuote on juuri nyt loppuunmyyty. Pyydä kokotiedustelu ja ilmoitamme sähköpostitse mikäli tuote on taas saatavilla.

  • HAPPY22
Vartalon korkeuteen ulottuvat ruskeat keinonahkaiset saappaat, joissa on krokotiilinpintakuvio. Pyöristetty kärki, kantapäälohkot ja vetonauha ylhäällä.
Ruske faux kožne čizme do koljena s teksturom krokodila, zaobljenim vrhom i debelim blok-petama. Glatka, sjajna površina bez dodatnih akcenta.
Knee-high ruskeasta alligaattorikuvioidusta nahasta valmistetut saappaat, joissa on hoikka muoto, litteät pohjat ja vetoketjukahvat ylhäällä helppoa pukemista varten.
Ruske nahkasaappaat nilkkoihin, joissa on krokotiilikuosis. Pyöreä kärki, sileä pinta ja kontrastiväriset ompeleet pohjan ympärillä.
Harmaat nilkkurit, joissa on teksturoitu kangasyläosa, pyöreä kärki ja sileä ruskea kumipohja. Ominaisuuksiin kuuluvat hienovarainen ommel ja ei näkyvää metalliosaa.
Ruskea krokotiiliihojautettu nahkasaapas, jossa on pyöreä varvas, matala korko ja kontrastiväriset pahvat, jossa on tyylikäs, sileä pinta.

CELIA RIDING BOOT - Saappaat - walnut tonal

265,95 €sis. alv

Alunperin:874,95 €-70%

Alin hinta:436,95 €Säästä jopa-39%

Säästä 22% tänään tästä ja muista valituista tuotteista koodilla tilauksissa, jotka ylittävät 80,00 €.
Syötä koodisi kassalla:
HAPPY22

Nykyinen Valittu väri walnut tonal

Loppuunmyyty

Ilmoittakaa minulle, jos tuote tulee jälleen saataville!

Muodin ammattilaisen vinkit

Stuart Weitzmanin Celia-ratsastussaappaat on valmistettu Eldassa, Espanjassa. Saappaassa on krokotiilikuviointi ja korkea varsi, joka sopii aivan erityisen hyvin syksyn ja talven menoihin. Pyöreällä kärjellä ja vetolenkeillä varustettu saapas on tyylikäs valinta rentoihin juhlatilaisuuksiin

Pintamateriaali:
 
Nahka
Sisämateriaali:
 
Nahka
Pohjallinen:
 
Nahka
Pohjan materiaali:
 
Synteettinen materiaali
Vuorin paksuus:
 
Ohuesti vuorattu

Kengän kärki:
 
Pyöreä
Koron malli:
 
Leveä
Kiinnitystapa:
 
Ei erityistä suljinta
Kuosi:
 
Eläinaihe
Tuotenumero:
 
ST511A0M3-O11

Varren pituus:
 
42 cm koossa 37C
Varren leveys:
 
Normaali
Varren korkeus:
 
Korkea
Varren leveys:
 
38 cm koossa 37C
Koron korkeus:
 
4 cm koossa 37C
Koron korkeus:
 
Matala

Stuart Weitzman