Asiakastilisi
    Mustat, ylisuuret aurinkolasit, joissa on kiiltävä pinta, gradienttilinssit ja pyöreän suorakulmaiset muodot; sivussa logo.
    Musta aurinkolasit pyöreällä muotoilulla, harmaasävyisillä linsseillä ja tyylikkäillä mustilla sangoilla, joissa logo-yksityiskohta yhdessä sangassa. Silkkinen muovimateriaali.
    Mustat aurinkolasit, joissa on ovaalit linssit, sileä muovikehys ja paksut vartaat, joissa on valkoinen "McQueen" -brändäys. Linssit ovat tummanharmaat.
    Mustat aurinkolasit, joissa on sileä ja pyöreä muotoilu, lepäävät vaaleanharmaalla, teksturoidulla kotelolla, jossa on geometrinen kuvio ja "McQueen"-logo.
    Mustat suuret aurinkolasit pyöreillä linsseillä, kiiltävä muovikehys ja "MQUEEN" -logo varressa. Liukuväri tummasta vaaleaan linsseissä.

    Aurinkolasit

    429,95 €sis. alv

    Nykyinen Valittu väri black/grey

    Toimituskulut

    Myyjä ja toimittaja

    • Normaali toimitus

      ilmainen

    • Priority-toimitus

      3,95 €

    Aina ilmainen toimitus ja palautus

    30 päivän palautusoikeus

    Silmälasien muoto:
     
    Soikio
    Kuosi:
     
    Yksivärinen
    Linssien tummuus:
     
    Keskitummat (luokka 2)
    UV-suoja:
     
    Kyllä
    Silmälasikotelo:
     
    Kova kotelo
    Tuotenumero:
     
    6AL51K03H-Q11

    Leveys:
     
    14.5 cm koossa 51
    Sangan pituus:
     
    14.5 cm koossa 51
    Sillan leveys:
     
    2.3 cm koossa 51
    Linssin korkeus:
     
    3 cm

    Alexander McQueen