Asiakastilisi
    Musta nahkakengät brogue-yksityiskohdilla, joissa on kaksi solkea, pyöristetty kärki ja matala korko. Sileä pinta kiiltävällä viimeistelyllä.
    Mustat nahkakengät, joissa on kaksi säädettävää remmiä, koristeelliset rei'itykset, paksu pohja ja kultaverkki.
    Mustat lakatut nahkakengät takana olevilla remmeillä ja kultaisella varusteella. Luonnollinen pinta, pyöreä kärki, matala lohkare korko ja kohokuviointi.
    Musta kiiltonahkakengät pyöreällä varvalla, soljilla varustettu yksityiskohta ja reikäkuvioitu wingtip-suunnittelu. Litteä pohja ja ompeluakkaus sivuilla.
    Musta nahkakenkä, jossa on sileä pohja, pyöreä kärki ja pieni korko. Varressa on niittikoristeita ja leimattu brändi.
    Musta nahkainen Mary Jane -kenkä, jossa on rei'itetty yksityiskohtia, sileä pinta, pyöreä kärki, litteä pohja ja kultainen solki hihnassa.

    OPENED DERBIE - Loaferit/pistokkaat - noir

    374,95 €sis. alv

    Nykyinen Valittu väri noir

    Toimituskulut

    • Normaali toimitus

      ilmainen

    Aina ilmainen toimitus ja palautus

    30 päivän palautusoikeus

    Pintamateriaali:
     
    Nahka
    Sisämateriaali:
     
    Nahka
    Pohjallinen:
     
    Nahka
    Pohjan materiaali:
     
    Synteettinen materiaali/nahka
    Vuorin paksuus:
     
    Ohuesti vuorattu

    Kengän kärki:
     
    Pyöreä
    Koron malli:
     
    Matala
    Kiinnitystapa:
     
    Solki/remmi
    Kuosi:
     
    Yksivärinen
    Yksityiskohdat:
     
    Koristerei'itys, solki
    Tuotenumero:
     
    SAD11E00E-Q11

    Koron korkeus:
     
    Ei korkoa

    sandro