Asiakastilisi
    Mustat aurinkolasit, joissa on suorakulmainen kehys, gradienttirenkaat ja hopeinen yksityiskohta temppelissä. Mattapintainen ja sileä tekstuuri.
    Mustat muoviset aurinkolasit, joissa on leveä suorakulmainen kehys, gradienttivärit, jotka siirtyvät tummasta vaaleanpunaiseen, ja vähäiset metallikoristeet.
    Musta muovinen aurinkolasit, joissa on kissamainen muoto, liukuväri violetit linssit ja ohuet hopeiset yksityiskohdat templeissa. Tasainen pinta koko materiaalissa.
    Mustat aurinkolasit, joissa on suorakulmainen muoto, valmistettu muovista. Ominaisuuksiin sisältyvät hopeasävytteiset yksityiskohdat templeissä ja hillitty logo.
    Musta muovinen aurinkolasit, joissa on kissansilmämuoto, tummanharmaat liukuvavärit ja hienot sangan osat hopeisilla yksityiskohdilla.
    Musta muovinen aurinkolasit, joissa on tyylikäs suorakulmainen kehys, ohuet varret ja hopeiset yksityiskohdat varsissa. Polarisoidut linssit tarjoavat UV-suojaa.

    Aurinkolasit - glossy black smoke gray

    490,00 €sis. alv

    Nykyinen Valittu väri glossy black smoke gray

    • Valittu, glossy black smoke gray
    • Ei valittu, dark havana/gradient bordeaux
    • Valittu, glossy black smoke gray
    • Ei valittu, dark havana/gradient bordeaux

    Toimituskulut

    Myyjä

    , toimittaja: Zalando

    .

    • Normaali toimitus

      ilmainen

    Aina ilmainen toimitus ja palautus

    30 päivän palautusoikeus

    Materiaali:
     
    Asetaatti

    Silmälasien muoto:
     
    Kantikas
    UV-suoja:
     
    Ei
    Silmälasikotelo:
     
    Pussukka kiristysnauhalla
    Tuotenumero:
     
    2TO51K02L-Q11

    Tom Ford