Asiakastilisi
    Mustat ylisuuret aurinkolasit, joissa on geometrinen muoto, polarisoidut harmaat linssit ja tyylikkäät hopeanväriset yksityiskohdat sankoissa, valmistettu muovimateriaalista.
    Musta kissansilmä aurinkolasit tummilla tummennetuilla linsseillä, kiiltävä muovikehys ja hoikat mustat haarat. Varustettu hopeanvärisillä metallikoristeilla.
    Mustat aurinkolasit suorakulmion muotoisilla linsseillä, ohut metallinen koriste, ja teksturoituja varsia. Sisävarressa on hienovarainen logo.
    Mustasilmät, joissa on hieman kaarevat linssit, tukevasta muovikehyksestä ja metalliset yksityiskohdat temppeleiss�ä.
    Mustat suorakulmaiset aurinkolasit, joissa on violetit linssit. Kehyksissä on kiiltävä pinta ja ohuet, suorat sankat metallikoristeilla.
    Kattögon solglasögon med en glänsande svart ram, mörka gradientlinser och slanka svarta armar med silverdetaljer.

    Aurinkolasit - nero grigio fumo

    450,50 €sis. alv

    Normaali hinta:515,00 €-13%

    Nykyinen Valittu väri nero grigio fumo

    Toimituskulut

    Myyjä

    , toimittaja: Zalando

    .

    • Normaali toimitus

      ilmainen

    Aina ilmainen toimitus ja palautus

    30 päivän palautusoikeus

    Materiaali:
     
    Asetaatti

    Silmälasien muoto:
     
    Neliskanttinen
    Kuosi:
     
    Yksivärinen
    Linssien tummuus:
     
    Tummat (luokka 3)
    UV-suoja:
     
    Kyllä
    Silmälasikotelo:
     
    Pussukka kiristysnauhalla
    Tuotenumero:
     
    2TO51K057-Q11

    Leveys:
     
    5.4 cm koossa One Size
    Sangan pituus:
     
    14 cm koossa One Size
    Sillan leveys:
     
    1.6 cm koossa One Size
    Linssin leveys:
     
    5.4 cm

    Tom Ford