Asiakastilisi
    Mustat ylisuuret aurinkolasit, joissa on värielokuvat, paksu geometrinen kehys ja kultasävyiset yksityiskohdat temppeleissä. Kestävä muovinen rakenne.
    Mustat ylisuurten aurinkolasien kehykset, joissa on tummasta vaaleaan menevä gradienttinen linssi, sileä muovikehys ja tyylikkäät mustat ranneriit, joissa on kultaiset yksityiskohdat.
    Mustat ylipainoiset aurinkolasit kiiltävällä pinnalla, harmaan sävyiset gradient-linssit, kulmikas kehysmuotoilu ja hopea logo tempauksessa.
    Mustat ylisuuret aurinkolasit, joissa on suuret pyöreät linssit, kiiltävät kehykset ja kultaiset korostukset vanteissa. Kevyt muotoilu, jossa on tyylikäs pinta.
    Mustat, oktagonimuotoiset aurinkolasit, joissa on gradienttilinssit. Kiiltävä pinta, ohuet sanganvarret ja hillityt metalliosat saranassa.
    Musta ylisuuri aurinkolasit gradient-linsseillä, joissa on kiiltävä pinta ja tyylikkäät varret. Huomiota herättäviä kultaisia yksityiskohtia темppelissä.

    GEORGIA-02 - Aurinkolasit - nero grigio fumo sfumato

    250,25 €sis. alv

    Alunperin:385,00 €-35%

    Alin hinta:269,50 €-7%

    Nykyinen Valittu väri nero grigio fumo sfumato

    Toimituskulut

    Myyjä

    , toimittaja: Zalando

    .

    • Normaali toimitus

      ilmainen

    • Priority-toimitus

      3,95 €

    Aina ilmainen toimitus ja palautus

    30 päivän palautusoikeus

    Materiaali:
     
    Asetaatti

    Silmälasien muoto:
     
    Perhonen
    Kuosi:
     
    Yksivärinen
    Linssien tummuus:
     
    Tummat (luokka 3)
    Silmälasikotelo:
     
    Kova kotelo
    Tuotenumero:
     
    2TO51K04P-Q11

    Leveys:
     
    6.2 cm koossa One Size
    Sangan pituus:
     
    13.5 cm koossa One Size
    Sillan leveys:
     
    1.7 cm koossa One Size
    Linssin leveys:
     
    6.2 cm

    Tom Ford