Asiakastilisi
    Mustat aurinkolasit, joissa on liukuvärjätyt linssit, pitkänomainen soikea muoto ja kiiltävä pinta, joissa on ohuita metallisia yksityiskohtia sivuilla.
    Mustat ylisuuret aurinkolasit, joissa on kiiltävä kehys ja tummat linssit. Mallilla on päällään musta nahkapaita, jossa on napitettava kaulus.
    Mustat ylisuuret aurinkolasit kissamaisella siluetilla ja tummilla linsseillä, joissa on hillittyjä kultaisia yksityiskohtia sangoissa. Yhdistetty mustan nahkapaidan kanssa.
    Mustat aurinkolasit, joissa on liukuväriobjektiivit, soikea muoto, kiiltävä kehys ja kultasävyiset yksityiskohdat temppeleissä, esittelevät tyylikäst�ä ja modernia muotoilua.
    Mustat ylisuurent aurinkolasit, joissa on gradienttilinssit, voimakas kaareva muoto ja kiiltävä pinta; varressa on kultainen logo-aksentti.
    Mustat aurinkolasit tummilla linsseillä, joissa on kiiltävä kehys ja kultaisia yksityiskohtia. Mukana musta mokkasuojus, jossa on läppäkiinnitys.
    Mustat polarisoidut aurinkolasit, joissa on kissansilmämuoto, kiiltävä muovikehys, kultaiset yksityiskohdat temppeleissä ja harmaat liukuvärioptiikat.

    Aurinkolasit

    391,95 €sis. alv

    Alunperin:489,95 €-20%

    Nykyinen Valittu väri shiny black/smoke

    Toimituskulut

    Myyjä ja toimittaja

    • Normaali toimitus

      ilmainen

    Aina ilmainen toimitus ja palautus

    30 päivän palautusoikeus

    Silmälasien muoto:
     
    Perhonen
    Kuosi:
     
    Yksivärinen
    Linssien tummuus:
     
    Tummat (luokka 3)
    UV-suoja:
     
    Kyllä
    Silmälasikotelo:
     
    Kova kotelo
    Tuotenumero:
     
    2TO51K02K-Q11

    Leveys:
     
    15.5 cm koossa 64
    Sangan pituus:
     
    13 cm koossa 64
    Sillan leveys:
     
    1.3 cm koossa 64

    Tom Ford