Asiakastilisi
    Violetti neliökehykset aurinkolasit, joissa on gradienttisen sävyiset linssit. Ominaisuuksiin kuuluvat tyylikkäät sankakappaleet ja hienovaraiset metalliset korostukset etuosassa.
    Violetti neliön muotoiset aurinkolasit, joissa on liukuvärioptiikka vaaleasta tummaan. Mustat sankakappaleet, joissa on minimaalista varustelua.
    Violetti aurinkolasit, joissa on kiiltävä pinta, suorakulmaiset kehykset ja kapeat, kulmikkaat varsiosat. Varustettu kultaisilla yksityiskohdilla saranassa.
    Monivaiheiset aurinkolasit tumman violetilla kehystämällä ja liukuvärjätyillä linsseillä, joissa on kultaisia yksityiskohtia temppeleissä modernia muotoilua varten.
    Purppuran värin gradient-aurinkolasit neliönmuotoisilla kehyksillä, paksuilla varsilla ja metallisella yksityiskohdalla sivuilla. Materiaali on sileä ja kiiltävä.
    Purppuraan siirtymään perustuvat aurinkolasit, joissa on geometrinen kehys, kiiltävä muovimateriaali, kapenevat taarat ja huomaamattomat kultaiset yksityiskohdat.

    JACQUETTA - Aurinkolasit - viola grigio fumo sfumato

    250,25 €sis. alv

    Alunperin:385,00 €-35%

    Alin hinta:323,40 €-23%

    Nykyinen Valittu väri viola grigio fumo sfumato

    Toimituskulut

    Myyjä

    , toimittaja: Zalando

    .

    • Normaali toimitus

      ilmainen

    • Priority-toimitus

      3,95 €

    Aina ilmainen toimitus ja palautus

    30 päivän palautusoikeus

    Materiaali:
     
    Asetaatti

    Silmälasien muoto:
     
    Neliskanttinen
    Kuosi:
     
    Yksivärinen
    Linssien tummuus:
     
    Tummat (luokka 3)
    Silmälasikotelo:
     
    Pussukka kiristysnauhalla
    Tuotenumero:
     
    2TO51K04T-I11

    Sangan pituus:
     
    14 cm koossa 54
    Sillan leveys:
     
    1.8 cm koossa 54
    Linssin leveys:
     
    5.4 cm

    Tom Ford