Asiakastilisi
  • 15EXTRA
Käsilaukku, jonka kuosi on leopardikuvioinen, valmistettu mokasta. Siinä on lyhyt käsittely sekä ketjuolkaintuki ja musta metallikiinnitys. Laukku on suorakulmainen muotoinen ja siinä on läpällä suljettavissa.
Valkoinen nappipaita, jossa on oranssit napit, beige leveälahkeiset housut ja ruskea leopardi-kuosiset käsilaukut. Hopeiset korvakorut täydentävät asukokonaisuuden.
Olkalaukku leopardikuosisella kankaalla, jossa on oranssia ja mustaa kangasta, ketjuhihna ja kontrastoivia mustia nahkaosia. Suorakulmainen muoto.
Laukku, jossa on leopardikuosiset kangas ja mustat nahka-akkentit, suorakulmainen muoto, painonappikiinnitys ja säädettävä olkahihna. Sisäpuoli on vaaleanruskea.
Lompakko, jossa on leopardikuosiset printit, valmistettu pehmeästä mokasta. Etupuolella musta metalliembleemi, jossa on kiertävä muotoilu ja ristitieto.

HAZEL MEDIUM HANDBAG - Käsilaukku - brown

434,95 €sis. alv

Normaali hinta:579,95 €-25%

Säästä 15% tänään tästä ja muista valituista tuotteista koodilla tilauksissa, jotka ylittävät 80,00 €.
Syötä koodisi kassalla:
15EXTRA

Nykyinen Valittu väri brown

Toimituskulut

Myyjä ja toimittaja

  • Nopea toimitus

    ilmainen

  • Priority-toimitus

    3,95 €

Aina ilmainen toimitus ja palautus

30 päivän palautusoikeus

Pintamateriaali:
 
Mokkanahka
Vuori:
 
Tekstiili

Lokerot:
 
Pääosasto, korttitaskut
Kiinnitystapa:
 
Magneetti
Kuosi:
 
Eläinaihe
Yksityiskohdat:
 
Karabiini, vahvistettu pohja, koristeniitit
Kantomahdollisuudet:
 
Irroitettavat olkaimet, irrotettava kantohihna, erilaisia kantomahdollisuuksia
Tuotenumero:
 
VW951H0CM-O11

Korkeus:
 
14 cm koossa One Size
Pituus:
 
22 cm koossa One Size
Leveys:
 
10 cm koossa One Size
Kantokahva:
 
20 cm koossa One Size

Vivienne Westwood