Asiakastilisi

Tämä tuote on juuri nyt loppuunmyyty. Aseta muistutus, ja ilmoitamme mikäli tuote on taas saatavilla.

    Mustat mokkanahkainen käsilaukku, jossa on rypytetty muotoilu, nahkaremmi hopeanvärisellä soljella ja irrotettava ketjumkele.
    Valkoinen nappipaita, jossa on oranssit napit, harmaa keskipitkä hame, musta mokkasaumainen käsilaukku, pitsiset valkoiset sukkahousut ja mustat kärkitossut.
    Musta mokkasyninen käsilaukku kiiltävällä mustalla nahkaviirulla, ketjulla ja nahkaremmin olkahihnalla, jossa on pyöristetty suorakulmainen muoto.
    Musta samettinen laukku metallinhohtoisella hopeisella läpällä, napinappi suljenta ja sisäiset osastot. Varustettu irrotettavalla olkahihnalla.
    Mustavöinen nahkavyö, jossa on hopeanvärinen metallisolki ja -varusteet. Varustettu kohokuvioidulla logolla, koristeellisilla niiteillä ja pyöreällä embleemilla, jossa on planeettamalli.

    HAZEL TREASURE HANDBAG - Käsilaukku - black

    514,95 €sis. alv

    Nykyinen Valittu väri black

    • Valittu, black
    • Ei valittu, burgundy
    • Ei valittu, chocolate brown
    • Ei valittu, coral
    • Valittu, black
    • Ei valittu, burgundy
    • Ei valittu, chocolate brown
    • Ei valittu, coral

    Loppuunmyyty

    Saat muistutuksen, jos tuote tulee jälleen saataville, tai ehdotamme vaihtoehtoja, jos sitä ei enää saada varastoon.

    Pintamateriaali:
     
    Mokkanahka
    Vuori:
     
    Tekstiili

    Päällismateriaali: 100% vasikannahka
    Lokerot:
     
    Pääosasto, korttitaskut
    Kiinnitystapa:
     
    Magneetti
    Kuosi:
     
    Yksivärinen
    Yksityiskohdat:
     
    Vahvistettu pohja, solki, karabiini, koristeniitit
    Kantomahdollisuudet:
     
    Irrotettava kantokahva, irrotettava kantohihna, erilaisia kantomahdollisuuksia
    Tuotenumero:
     
    VW951H0CK-Q11

    Korkeus:
     
    20 cm koossa One Size
    Pituus:
     
    27 cm koossa One Size
    Leveys:
     
    9 cm koossa One Size
    Kantokahva:
     
    25 cm koossa One Size

    Vivienne Westwood