Asiakastilisi

Tämä tuote on juuri nyt loppuunmyyty. Aseta muistutus, ja ilmoitamme mikäli tuote on taas saatavilla.

  • Diili
Ruskea v-päinen neule, joka on valmistettu pehmeästä kankaasta, pitkät hihat ja rento malli. Yhdistettynä sinisiin farkkuihin, minimalistinen muotoilu ja rakenne.

Neule - zinnoberrot

alkaen47,70 €sis. alv

Alunperin:159,00 €-70%

Nykyinen Valittu väri zinnoberrot

  • Valittu, zinnoberrot
  • Ei valittu, dunkel anthrazit
  • Ei valittu, grau
  • Valittu, zinnoberrot
  • Ei valittu, dunkel anthrazit
  • Ei valittu, grau

Loppuunmyyty

Ilmoittakaa minulle, jos tuote tulee jälleen saataville!

100% kashmirvillaa

Pehmeää, kevyttä ja lämmintä. Kashmir on erittäin hienoa vuohenkarvaa, joka pitää lämmön sisällään kolme kertaa lampaanvillaa tehokkaammin ja pehmenee joka käyttökerralla.
Päällikankaan materiaali:
 
100% kashmir
Materiaali:
 
Neule
Hoito-ohje:
 
Villapesu

100% Premium-kashmirilaatuamme NM 2/26 on täydellinen viileisiin päiviin ja välikausiin. A-luokan kashmirin ylellinen rakenne tarjoaa poikkeuksellista lämpöä ja pehmeyttä, mikä takaa parhaan mahdollisen käyttömukavuuden. Suunnittelemme, kehitämme ja tuotamme tuotteemme kunnioittaen luontoa, eläimiä ja ihmisiä.
Kaula-aukko:
 
V-muotoinen kaula-aukko
Kuosi:
 
Yksivärinen
Tuotenumero:
 
C3I21I00L-G11

Mallin käyttämä koko:
 
Kuvan malli on 180 cm pitkä ja hänellä on päällään koko S
Istuvuus:
 
Normaali
Malli:
 
Tyköistuva
Pituus:
 
Normaalipituinen
Hihan pituus:
 
Pitkä
Hihan pituus:
 
60 cm koossa S
Kokonaispituus:
 
64 cm koossa M

CASH-MERE