Asiakastilisi
    Kultaiset korvakorut, joissa on punaiset pisaramuotoiset ja soikeat kivielementit, vaaleanpunaisia ja kirkaita kiteitä sekä pieniä helmiaksetteja valkoista taustaa vasten.
    Punaisen jalokiven pisarakorvakorut hopeanvärisellä metalliosalla, joissa on kukkakuvio ja kirkkaat kristallikoristeet. Mallin korvassa.
    Nuori nainen, jolla on suorat tummat hiukset, käyttää koristeellista kultakorvakorua, jossa on punaisia ja kirkkaita jalokiviä, ja hän katsoo vasemmalle yksinkertaista taustaa vasten.
    Kultaiset korvakorut, joissa on punaisia tippa- ja ovaalimaisia jalokiviä, vaaleanpunaisia lisäyksiä, kirkasta kristallia ja pieniä helmiä kirkkaalla taustalla.
    Kulta korvakorut, joissa on suuret punaiset pisaramuotoiset ja soikeat jalokivet, pienemmät violetit kivet, valkoiset helmet ja kirkkaat kristallit aseteltuna kukkamuotoon.

    Korvakorut

    64,95 €sis. alv

    Nykyinen Valittu väri gold-coloured/red/multi-coloured

    Toimituskulut

    Myyjä ja toimittaja

    • Normaali toimitus

      ilmainen

    • Priority-toimitus

      3,95 €

    Aina ilmainen toimitus ja palautus

    30 päivän palautusoikeus

    Materiaali:
     
    Sinkki, titaani, lasi, synteettinen materiaali
    Finish:
     
    kiiltävä
    Kivilaji:
     
    Korukristalli
    Helmilaji:
     
    Tekohelmi

    Kiinnitystapa:
     
    Ruuvikiinnitys
    Tuotenumero:
     
    M7G51L0DV-G11

    Leveys:
     
    1.3 cm koossa One Size
    Pituus:
     
    2 cm koossa One Size
    Läpimitta:
     
    0.7 cm koossa One Size
    Kiven/helmen koko:
     
    0.4 cm koossa One Size

    Marchesa