Tilisi
    Vihreät patenttimuoviset Mary Jane -kengät, joissa on kaksi säädettävää hihnaa ja pyöreä kärki, varustettuna littealla kumipohjalla.
    Vihreät nahkakengät, joissa on kaksi säädettävää remmiä, pyöristetty kärki, litteä pohja ja sileä pinta. Suunniteltu mukavuutta ja vakautta varten.
    Tummanvihreät nahkakengät, joissa on sileä pinta, pyöreä kärki ja tasainen kumipohja. Varustettu koristeellisella nauhakkeella nauha-alueella.
    Vihreät patenttijakkupohjaiset Mary Jane -kengät, joissa on kaksi säädettävää hihnaa. Pyöreä kärki, pehmustettu pohjallinen ja sileä pinta. Litteä pohja.
    Vihreä kuminen kengänpohja, jossa on syvät kuviointikuviot; teksturoitu pinta; kaareva muoto kärjessä; vahvistettu kanta kestävyys.

    Ballerinat nilkkaremmillä - dunkelgrün

    240,00 €sis. alv

    Nykyinen Valittu väri dunkelgrün

    • Valittu, dunkelgrün
    • -
    • -
    • Valittu, dunkelgrün
    • -
    • -

    Toimituskulut

    Myyjä ja toimittaja

    .

    • Normaali toimitus

      ilmainen

    Aina ilmainen toimitus ja palautus

    30 päivän palautusoikeus

    Pintamateriaali:
     
    Nahka
    Sisämateriaali:
     
    Nahka
    Pohjallinen:
     
    Nahka
    Pohjan materiaali:
     
    Luonnonkumi
    Vuorin paksuus:
     
    Ohuesti vuorattu

    Kengän kärki:
     
    Pyöreä
    Koron malli:
     
    Leveä
    Kiinnitystapa:
     
    Solki/remmi
    Kuosi:
     
    Yksivärinen
    Tuotenumero:
     
    CKO15C00A-M11

    CAMPERLAB