Asiakastilisi

Tämä tuote on juuri nyt loppuunmyyty. Pyydä kokotiedustelu ja ilmoitamme sähköpostitse mikäli tuote on taas saatavilla.

    Satiininen liukuväri dressi pehmeässä kermanvärissä, jossa on ohuet hihnat, pyöreä pääntie ja sileä, virtaava istuvuus. Hieman kiiltävä ja elegantti siluetti.
    Satiinihihna-mekko vaaleanbeigessä, jossa on ohuet olkaimet ja suora siluetti. Sileä pinta, jossa on hienovarainen kiilto, eikä näkyviä kuvioita.
    Pitkä, kerma-nahkainen silkki mekko ohuilla olkaimilla ja muotoon ommellulla siluetilla. Sujuva tekstuuri, lattiaan asti ulottuva, jossa on minimaalista ompelua.
    Satiini liukas mekko vaaleassa beessissä, ohutolkaimilla, selkämykseltään avoin malli ja virtaava siluetti. Ominaisuudet sisältävät hienovaraisia rypytyksiä ja sileän tekstuurin.
    Satin cream mekko, jossa on ohuet hihnat, ja joka tarjoaa virtaavan siluetin sekä kevyesti A-linjaisen leikkauksen. Tasainen rakenne, minimalistinen muotoilu.
    Satiinihihna vaaleassa kermassa, jossa on ohuet säädettävät hihnat, klassinen pyöreä pääntie ja sileä, kiiltävä pinta. Vähäeleinen muotoilu.

    DOUBLE FACED SATIN SLIP DRESS - Juhlamekko - champagne

    494,95 €sis. alv

    Nykyinen Valittu väri champagne

    Loppuunmyyty

    Ilmoittakaa minulle, jos tuote tulee jälleen saataville!

    Päällikankaan materiaali:
     
    80% triasetaatti, 20% polyesteri
    Materiaali:
     
    Satiini
    Hoito-ohje:
     
    Käsinpesu, kestää kemiallista pesua

    Kaula-aukko:
     
    Avonainen selkä
    Kuosi:
     
    Yksivärinen
    Yksityiskohdat:
     
    Säädettävät olkaimet
    Tuotenumero:
     
    PO221C0JF-A11

    Mallin käyttämä koko:
     
    Kuvan malli on 178 cm pitkä ja hänellä on päällään koko 34
    Istuvuus:
     
    Kapea
    Malli:
     
    Tyköistuva
    Pituus:
     
    Pitkä
    Hihan pituus:
     
    Naruolkaimet
    Kokonaispituus:
     
    137.2 cm koossa 34

    Polo Ralph Lauren