Asiakastilisi
    Tummansininen nahkakengät, joissa on sileä pinta, pyöristetty varvas, kuusi nauhakujaa ja kontrastivärinen valkoinen kumipohja. Sivussa on brändäys.
    Mustat nahkakengät valkoisilla kumipohjilla, pyöreä varvas, nauhakiinnitys ja pieni nyöri kantapäässä. Minimalistinen estetiikka.
    Tumman laivastonsininen nahkakengät, joissa on sileä pinta, valkoinen kumipohja ja yksinkertainen muotoilu. Takana on vetoketju, joka helpottaa käyttöä.
    Mustat nahkakengät, joissa on pyöreä kärki ja nauhakuvaus. Ominaisuudet: sileä pinta ja kumipohjat, suunniteltu arkikäyttöä varten.
    Sininen lenkkari, jossa on teksturoitu kumipohja, valkoinen välikerros ja musta aksentti takana. Ominaisuuksiin kuuluu sileä pinta, jossa on kuusikulmainen pitoaskelkuvio.
    Navy nahkayksit kengät, joissa on teksturoitu pinta, pyöreä kärki ja kontrastivärinen valkoinen kumipohja. Ominaisuuksiin kuuluvat litteät, kudotut tummat nauhat ja ommellut yksityiskohdat.

    MIYATA - Matalavartiset tennarit - very dark navy

    234,95 €sis. alv

    Nykyinen Valittu väri very dark navy

    Toimituskulut

    • Normaali toimitus

      ilmainen

    • Priority-toimitus

      3,95 €

    Aina ilmainen toimitus ja palautus

    30 päivän palautusoikeus

    Pintamateriaali:
     
    Nahka
    Sisämateriaali:
     
    Nahka
    Pohjallinen:
     
    Nahka
    Pohjan materiaali:
     
    Synteettinen materiaali
    Vuorin paksuus:
     
    Ohuesti vuorattu
    Hoito-ohje:
     
    Käsittele suoja-aineella ennen ensimmäistä käyttökertaa

    Kengän kärki:
     
    Pyöreä
    Kiinnitystapa:
     
    Nauhat
    Kuosi:
     
    Yksivärinen
    Yksityiskohdat:
     
    Koristeniitit
    Tuotenumero:
     
    PS712P01R-K11

    PS Paul Smith