Asiakastilisi
    Mustat mokkanahkaiset nilkkasaappaat, joissa on nauhakiinnitys, pyöreä kärki ja musta kumipohja, jossa on ompelukuvio reunoilla.
    Mustat mokka nilkkurit, joissa on pyöreä kärki, paksu kumipohja ja kontrastivärinen ommel. Ominaisuuksina vähäinen nauhoitus ja sileä korko.
    Mustat mokkanahkaiset nilkkurit, joissa on sileä nahkainen päällinen, teksturoitu takadetaili ja kestävä kumipohja. Kontrastivärinen ompelu reunoilla.
    Musta mokkanahka kengät pyöreällä varpaalla, litteillä nauhoilla ja erottuvalla valkoisella ompeleella pohjan ympärillä. Sisäosa on sileällä vuorella.
    Musta kumipohja, jossa on teksturoitu, uritettu kuvio ja näkyvä brändäys. Suunniteltu pitoon ja kestävyyteen.
    Mustat mokkanahkaiset tennarit pyöreällä kärjellä, joissa on teksturoitu pinta, tummat nauhat ja valkoista tikkausta pohjan ympärillä.

    PARABOOT MIDI - Nauhalliset nilkkurit - black

    258,95 €sis. alv

    Alunperin:569,95 €-55%

    Alin hinta:284,95 €-9%

    Nykyinen Valittu väri black

    Toimituskulut

    Myyjä ja toimittaja

    • Normaali toimitus

      ilmainen

    Aina ilmainen toimitus ja palautus

    30 päivän palautusoikeus

    Pintamateriaali:
     
    Mokkanahka
    Sisämateriaali:
     
    Nahka
    Pohjallinen:
     
    Nahka
    Pohjan materiaali:
     
    Synteettinen materiaali
    Vuorin paksuus:
     
    Ohuesti vuorattu
    Hoito-ohje:
     
    Käsittele suoja-aineella ennen ensimmäistä käyttökertaa

    Kengän kärki:
     
    Pyöreä
    Koron malli:
     
    Matala
    Kiinnitystapa:
     
    Nauhat
    Kuosi:
     
    Yksivärinen
    Yksityiskohdat:
     
    Mokkasiinisauma
    Tuotenumero:
     
    TCF12K007-Q11

    Varren pituus:
     
    11 cm koossa 42
    Varren korkeus:
     
    Varreton

    The Antipode