Asiakastilisi

Tämä tuote on juuri nyt loppuunmyyty. Pyydä kokotiedustelu ja ilmoitamme sähköpostitse mikäli tuote on taas saatavilla.

  • Leveä lesti
Musta nahkakengät, joissa on valkoinen kumipohja, pyöreä kärki, tasaiset nauhat ja sileä pinta. Sisältää hienovaraisia ompeleita ja minimalistisen suunnittelun.
Musta nahkasneakerit pyöreällä kärjellä, tasaisella valkoisella kumipohjalla ja yhdisteillä mustilla nauhoilla. Sileä pinta, jossa on hienovaraisia ompeluyksityiskohtia.
Musta nahkakengät tekstuuripinnalla, joissa on kudotut mustat nauhat, valkoinen kumipohja ja minimalistinen muotoilu.
Mustat nahkakengät, joissa on sileä pinta, valkoiset kumipohjat, teksturoidut nauhat ja vaaleanruskea sisäpohja, jossa on hienovarainen logo.
Mustat nahka sneakersit, joissa on litteät valkoiset kumipohjat, pyöreä kärki, nauhakiinnitys edessä ja sileä pinta. Sisäosa on vaaleanruskeaa nahkaa. Minimalistinen muotoilu.
Mustat nahkakengät valkoisella kumipohjalla, pyöreässä muodossa, sileällä pinnalla ja logoyksityiskohdalla kannassa. Rentoa muotoilua, joka sopii päivittäiseen käyttöön.
Musta lenkkari, jossa on teksturoitu kumipohja ja vaakasuorat urat pidon parantamiseksi. "Tiger of Sweden" -logo näkyy pohjan sivussa.

SALASI - Matalavartiset tennarit - black

99,95 €sis. alv

Normaali hinta:199,95 €-50%

Nykyinen Valittu väri black

  • Valittu, black
  • Ei valittu, white
  • Valittu, black
  • Ei valittu, white

Loppuunmyyty

Ilmoittakaa minulle, jos tuote tulee jälleen saataville!

Pintamateriaali:
 
Nahka
Sisämateriaali:
 
Nahka
Pohjallinen:
 
Nahka
Pohjan materiaali:
 
Synteettinen materiaali
Vuorin paksuus:
 
Ohuesti vuorattu

Kengän kärki:
 
Pyöreä
Koron malli:
 
Matala
Kiinnitystapa:
 
Nauhat
Sulkemistapa:
 
Nauhat
Kuosi:
 
Yksivärinen
Tuotenumero:
 
TI511A00R-Q11

Kengän leveys:
 
Lesti
Koron korkeus:
 
Matala

Tiger of Sweden