Asiakastilisi
    Mustat lenkkarit, joissa on teksturoitu kangas, sileät nahkakoristeet, pyöreä kärki, tasainen valkoinen pohja ja nauhaketju. Sisältää logoyksityiskohdan kantapäässä.
    Musta lenkkarit, joiden pinnassa on tekstuuri hienovaraisella ruutukuviolla, valkoinen kuminen pohja ja nauhakiinnitys. Tasainen musta yksityiskohta kantapäässä.
    Mustat lenkkarit, joissa on teksturoitu takapaneeli, valkoinen pohja ja brändäysyksityiskohta kantapäässä. Nyöri-vetoketjusysteemi ja sileä pintakäsittely.
    Musta samettikangaskengät, joissa on teksturoitu muotoilu, litteät nauhat, pyöreä kärki ja valkoinen kumipohja. Sisäpuolen brändäys näkyvissä.
    Musta lenkkari, jossa on kuvioitu ja teksturoitu pinta. Kermanvärinen kumipohja, jossa on urat pitävyyden lisäämiseksi. Yksinkertainen, minimalistinen muotoilu ilman näkyvää brändäystä.
    Mustat lenkkarit, joissa on tekstuuri kangasta ja sileitä synteettisiä yksityiskohtia, pyöreä kärki ja valkoinen kumipohja. Nauhat samaa mustaa väriä.

    Matalavartiset tennarit - nero

    148,95 €sis. alv

    Normaali hinta:269,95 €-45%

    Nykyinen Valittu väri nero

    Koko on väljä, suosittelemme tilaamaan yhtä numeroa pienemmän kuin tavallisesti.

    Toimituskulut

    • Normaali toimitus

      ilmainen

    Aina ilmainen toimitus ja palautus

    30 päivän palautusoikeus

    Pintamateriaali:
     
    Polyesteri
    Sisämateriaali:
     
    100 % polyesteri
    Pohjallinen:
     
    Tekstiili
    Pohjan materiaali:
     
    Synteettinen materiaali
    Vuorin paksuus:
     
    Ohuesti vuorattu

    Kengän kärki:
     
    Pyöreä
    Koron malli:
     
    Matala
    Kiinnitystapa:
     
    Nauhat
    Tuotenumero:
     
    EA812P00M-Q11

    Koron korkeus:
     
    Matala

    Emporio Armani