Asiakastilisi

Tämä tuote on juuri nyt loppuunmyyty. Pyydä kokotiedustelu ja ilmoitamme sähköpostitse mikäli tuote on taas saatavilla.

    Musta nahkainen crossover-laukku, jossa on tekstuuripintainen pinta, läppälukitus, metalliosat ja yhteensopiva säädettävä hihna.
    Valkoinen lyhythihainen t-paita, tummanharmaat leveälahkeiset housut ja musta olkalaukku. Mallilla on päällään ruskeat kengät ja hän seisoo neutraalin taustan edessä.
    Musta nahkainen olkalaukku, jossa on läppäkiinnitys, metallilukko ja säädettävä hihna. Laukussa on teksturoitu pinta ja tyylikäs suorakulmainen muoto.
    Valkoinen pyöreäkauluksinen t-paita, oliivinvihreät corduroy-housut, musta olkalaukku, ruskeat nahkakengät, neutraali taustakuvasto. Suora rakenne ja rento muotoilu.
    Musta nahkainen olkalaukku, jossa on tekstuuri, suorakulmainen muoto, säädettävä hihna ja etutasku, jossa on kohokuvioitu logoyksityiskohta.
    Musta nahkainen olkalaukku, jossa on teksturoitu pinta, suorakulmainen muoto ja metallinen lukko. Sisäpuolella on tasku ja pehmeä vuori.
    Musta teksturoitu nahkakelkka hopeisella metallilukolla, jossa on Emporio Armanin logoplaketti.

    SHOULDER BAG - Olkalaukku - black beauty

    302,95 €sis. alv

    Normaali hinta:354,95 €-15%

    Nykyinen Valittu väri black beauty

    Loppuunmyyty

    Ilmoittakaa minulle, jos tuote tulee jälleen saataville!

    Pintamateriaali:
     
    Nahka
    Vuori:
     
    Tekstiili

    Lokerot:
     
    Pääosasto, sujautustasku
    Kiinnitystapa:
     
    Lukkosolki
    Kuosi:
     
    Yksivärinen
    Kantomahdollisuudet:
     
    Säädettävä kantohihna
    Tuotenumero:
     
    EA852H02K-Q11

    Korkeus:
     
    16 cm koossa One Size
    Pituus:
     
    21 cm koossa One Size
    Leveys:
     
    5.5 cm koossa One Size

    Emporio Armani