Asiakastilisi
  • 15EXTRA
Mustat nahkavyö hopeisella metallisoljella, jossa on sileä pinta ja logo-yksityiskohta vyön kohdalla soljen lähellä.
Mies seisoo yksinkertaista seinää vasten, päällä musta t-paita, leveät beige-housut mustalla vyöllä ja mustat kengät, katsoo eteenpäin kädet rentoina.
Pleitet vaaleanruskeat housut, joissa on tekstuuripinta, yhdistettynä mustaan nahkavyöhön, jossa on hopeanvärinen solki ja kohokuvioitu logo.
Mustassa puuvillapaidassa on lyhyet hihat ja rento malli, ja se on yhdistetty vaaleisiin taitetuilla lahkeilla varustettuihin housuihin sekä mustaan nahkavyöhön. Minimalistinen muotoilu.
Mustahane nahka vyö, jossa on sileä pinta, hopeinen suorakulmainen solki ja tikattu koriste. Sisältää viisi rei'itysaukkoa säädettäväksi.
Mustan nahkavyön, jossa on hopeinen suorakaiteen muotoinen solki, säädettävät rei'ät hihnassa ja logo-yksityiskohta soljen lähellä.

TONGUE BELT - Vyö - black beauty

97,95 €sis. alv

Normaali hinta:129,95 €-25%

Säästä 15% tänään tästä ja muista valituista tuotteista koodilla tilauksissa, jotka ylittävät 80,00 €.
Syötä koodisi kassalla:
15EXTRA

Nykyinen Valittu väri black beauty

  • Valittu, black beauty
  • Ei valittu, tigers eye
  • Valittu, black beauty
  • Ei valittu, tigers eye

Toimituskulut

Myyjä ja toimittaja

  • Nopea toimitus

    ilmainen

Aina ilmainen toimitus ja palautus

30 päivän palautusoikeus

Päällikankaan materiaali:
 
100% Nahka

Kiinnitystapa:
 
Solki
Kuosi:
 
Yksivärinen
Tuotenumero:
 
EA852D01X-Q11

Leveys:
 
2.5 cm koossa 85

Emporio Armani