Asiakastilisi
    Mustavilla nahkavyöllä, jossa on tekstuuripinta, hopeinen kaksoisneulan solki ja sileä vuori.
    Mies seisoo tasaisen seinän against ja hänellä on yllään ruosteenoranssi Emporio Armani -t-paita, siniset farkut, musta vyö ja valkoiset lenkkarit.
    Punainen puuvillainen T-paita, jossa on pyöreä kaula-aukko ja valkoisella painettu "EMPORIO ARMANI" -logo. Yhdistetty sinisiin farkkuihin ja mustaan vyöhön.
    Punainen puuvillapaita, jossa on valkoinen "Emporio Armani" -logo, yhdistettynä sinisiin farkkuihin ja valkoisiin lenkkareihin. Malli seisoo suorana kädet rentoina.
    Ruskea nahkavyö, jossa on sileä pinta ja hopeanvärinen metallisolki. Vyö on litteä, tyylikäs ja ilman näkyviä kuvioita.
    Mustan vyön kudottu pinta, hopeanvärinen metallisolki ja kaiverrettu logobisnes. Sisältää useita reikiä säätöä varten.
    Vyö on mustaa teksturoitua nahkaa, jossa on mattapintainen musta metallisolki, jossa on kaiverrettu brändäys. Siinä on myös ommeltuja kuvioita ja useita säätöreikiä.

    TONGUE BELT - Vyö - nero/testa di moro

    97,95 €sis. alv

    Normaali hinta:149,95 €-35%

    Nykyinen Valittu väri nero/testa di moro

    Toimituskulut

    Myyjä ja toimittaja

    • Normaali toimitus

      ilmainen

    • Priority-toimitus

      3,95 €

    Aina ilmainen toimitus ja palautus

    30 päivän palautusoikeus

    Päällikankaan materiaali:
     
    100% Nahka

    Käännettävä vyö
    Kiinnitystapa:
     
    Solki
    Kuosi:
     
    Yksivärinen
    Tuotenumero:
     
    EA852D01Y-Q11

    Leveys:
     
    3.5 cm koossa One Size

    Emporio Armani