Asiakastilisi
    Mustavalkoinen kudottu huivi, jossa on sahalaitamainen kuvio ja fringet päässä. Kangas on pehmeä ja kevyt.
    Kudottu mustavalkoinen huivi, jossa on sahalaitakuosi ja päässä fringet. Paidan päällä tumman neuleen ja ruskeiden housujen kanssa.
    Mustekuvioinen musta-valkoinen huivi, joka on neulottua kangasta ja jossa on sahalaitakuviota. Käytetään teksturoidun mustan neulepuseron päällä.
    Musta neulepusero, ruskeat housut ja musta-valkoinen kuviolakki fringillä, kaulan ympärille drapeerattuna, seisoo harmaata taustaa vasten.
    Neulotut musta-valkoinen tekstiili, jossa on houndstooth-kuvio; siinä on ruskea etiketti, jossa on "MISSONI"-logo. Pintarakenteessa on vaihtelevaa ompeleiden tiheyttä.
    Neulotun peitto musta-valkoisessa houndstooth-kuosissa, joka näyttää teksturoidun pinnan ja rikkaan kontrastin sekä pehmeän kangaslaskeuman.

    SCARF - Huivi - black

    136,95 €sis. alv

    Alunperin:274,95 €-50%

    Alin hinta:151,95 €-10%

    Nykyinen Valittu väri black

    • Valittu, black
    • Ei valittu, multi-coloured
    • Valittu, black
    • Ei valittu, multi-coloured

    Toimituskulut

    Myyjä ja toimittaja

    • Normaali toimitus

      ilmainen

    Aina ilmainen toimitus ja palautus

    30 päivän palautusoikeus

    Päällikankaan materiaali:
     
    100% villa
    Materiaali:
     
    Neule
    Hoito-ohje:
     
    Kemiallinen pesu

    Kuosi:
     
    Kalanruoto
    Yksityiskohdat:
     
    Hapsut
    Tuotenumero:
     
    6MI52G006-Q11

    Leveys:
     
    34 cm koossa One Size
    Pituus:
     
    208 cm koossa One Size

    Missoni