Asiakastilisi

Tämä tuote on juuri nyt loppuunmyyty. Pyydä kokotiedustelu ja ilmoitamme sähköpostitse mikäli tuote on taas saatavilla.

    Mustat nahka loaferit, joissa on pyöristetty kärki, kohotettu koristehihna ja pieni korko, jotka omaavat sileän pinnan ja minimalistisen muotoilun.
    Mustat nahkakengät, joissa on tyylikäs muotoilu, pyöreä kärki ja kaksi kohotettua vaakaistukkaa etuosassa. Matala, pinoitettu kantapää.
    Mustat nahkakengät, joissa on sileä pinta, minimalistinen muotoilu, matala korko ja kangasakselit nilkan lähellä. Takaviisto, yksinkertainen mutta elegantti muoto.
    Musta nahkakengät, joissa on sileä pinta, litteä korokepohja ja leveä koristeellinen nauha ylle.
    Mustan nahkakengän pohja, jossa on vaaleanoranssi nahkasisustus, pieniä metallinastoja ja brändin kaiverrus, sileä pinta ja pyöreä muoto.
    Musta nahkakenkä, jossa on pyöristetyt varpaat ja sileä pinta. Koristeelliset tikkaus yksityiskohdat ja matala kumipohja.

    COBBLER - Loaferit/pistokkaat - nero

    584,95 €sis. alv

    Nykyinen Valittu väri nero

    Loppuunmyyty

    Ilmoittakaa minulle, jos tuote tulee jälleen saataville!

    Pintamateriaali:
     
    Nahka
    Sisämateriaali:
     
    Nahka
    Pohjallinen:
     
    Nahka
    Pohjan materiaali:
     
    Aito nahka
    Vuorin paksuus:
     
    Ei vuoria

    Kengän kärki:
     
    Pyöreä
    Koron malli:
     
    Matala
    Kiinnitystapa:
     
    Ei erityistä suljinta
    Kuosi:
     
    Yksivärinen
    Yksityiskohdat:
     
    Mokkasiinisauma
    Tuotenumero:
     
    6MO12C02D-Q11

    Koron korkeus:
     
    Ei korkoa

    MOSCHINO