Asiakastilisi

Tämä tuote on juuri nyt loppuunmyyty. Aseta muistutus, ja ilmoitamme mikäli tuote on taas saatavilla.

    Ruskea nahkakenkä, jossa on pyöreä kärki, nauhakiinnitys ja hopeinen solkiakcentti. Varustettu matalalla korolla ja sileällä pinnalla.
    Ruskeat nahkakengät, joissa on sileä pinta, nyöritys, pyöreä kärki ja sivussa erottuva solkisomiste. Kumipohja.
    Ruskeat nahkakengät, joissa on sileä pinta ja pyöreä kärki. Ominaisuuksiin kuuluu matala musta korko ja yksinkertainen muotoilu ilman koristeellisia yksityiskohtia.
    Ruske nahkasaappaat, joissa on sileä pinta, pyöreä varvas, nyöritysetuosa ja yksittäinen hihna, jossa on metallinen solki.
    Musta kenkäpohja, jossa on sileä, teksturoitu pinta, ruskea nahkainlay, niittejä reunassa ja kohokuvioidut bränditiedot.
    Ruskokoinen nahkakenkä, jossa on pyöristetty kärki, nauhakiinnitys ja hopeanhohtoinen solki kengän keskiosassa, mustalla pohjalla.

    COBBLER - Nauhakengät - black

    507,95 €sis. alv

    Alunperin:634,95 €-20%

    Nykyinen Valittu väri black

    Loppuunmyyty

    Saat muistutuksen, jos tuote tulee jälleen saataville, tai ehdotamme vaihtoehtoja, jos sitä ei enää saada varastoon.

    Pintamateriaali:
     
    Vasikannahka
    Sisämateriaali:
     
    Nahka
    Pohjallinen:
     
    Nahka
    Pohjan materiaali:
     
    Synteettinen materiaali/nahka
    Vuorin paksuus:
     
    Ohuesti vuorattu

    Kengän kärki:
     
    Pyöreä
    Koron malli:
     
    Leveä
    Kiinnitystapa:
     
    Nauhat
    Kuosi:
     
    Yksivärinen
    Yksityiskohdat:
     
    Solki
    Tuotenumero:
     
    6MO12C024-Q11

    MOSCHINO