Asiakastilisi
    Valkoinen nahkasneaker, jossa on pyöristetty kärki, turkoosi kantakorostus ja "LOVE MOSCHINO" -brändäys takana. Litteä kumipohja.
    Valkoiset nahkakengät, joissa on sileä pinta, nauhoitusmuotoilu ja hienovaraiset ompeluyksityiskohdat, yhdistettynä tummansinisiin löysiin farkkuihin.
    Valkoiset nahkakengät, joissa on sinisiä ompeleita, sileä pinta, pyöreä kärki ja nauhakiinnitys, jotka on yhdistetty tummansinisempiin farkkuihin.
    Valkoinen t-paita, jossa on musta karhukuva ja 'Moschino' teksti, yhdistetty löysiin sinisiin farkkuihin ja valkoisiin tennareihin. Yksinkertainen, rento muotoilu.
    Valkoiset tennarit, joissa on sileä nahkapinta, pyöreä kärki, litteät nauhat, vaaleansininen kontrastitikkaus ja teksturoitu kumipohja.
    Valkoiset lenkkarit, joissa on teal-väri takana ja pehmeä materiaali, paksu pohja, jossa on teksturoitu kumipinta ja kohokuvioitu brändäys.
    Valkoiset tennarit vihreillä yksityiskohdilla, joissa on sileä nahkapinta, pyöreä kärki ja nauhakiinnitys. Huomattava merkkilogo ja sydämen grafiikka sisällä.
    Valkoinen tennaripohja, jossa on teksturoitu kumipinta herringbone-kuviolla, pyöristetyt reunat ja ilman näkyviä brändielementtejä.
    Valkoiset tennarit, joissa on nahkapinta, kontrastoiva sininen ompelu nauhoissa sekä "LOVE MOSCHINO" -logot kielekkeessä ja kantapäässä.

    Matalavartiset tennarit - bianco

    335,95 €sis. alv

    Alunperin:479,95 €-30%

    Nykyinen Valittu väri bianco

    Toimituskulut

    • Nopea toimitus

      ilmainen

    Aina ilmainen toimitus ja palautus

    30 päivän palautusoikeus

    Pintamateriaali:
     
    Nahka
    Sisämateriaali:
     
    Nahka
    Pohjallinen:
     
    Nahka
    Pohjan materiaali:
     
    Synteettinen materiaali
    Vuorin paksuus:
     
    Ohuesti vuorattu
    Hoito-ohje:
     
    Käsittele suoja-aineella ennen ensimmäistä käyttökertaa

    Kengän kärki:
     
    Pyöreä
    Koron malli:
     
    Matala
    Kiinnitystapa:
     
    Nauhat
    Tuotenumero:
     
    6MO12P00L-A11

    MOSCHINO