Asiakastilisi
    Mustat pommin takki vetoketjulla, ribatulla hihalla ja tekstuuripinnalla. Päällä musta paita, yhdistetty tummiin farkkuihin.
    NN.07 DIXON - Bombertakki - black
    Mustat bomber-takit, joissa on vetoketjusuljenta, pitkät hihat ja ribbitaskut, yhdistettynä tummiin farkkuihin, joissa on näkyvä ommel. Mustat lenkkarit.
    Musta bomber-takki, jossa on istuva vyötärö, teksturoitu kangas ja ribbaattikujat. Puettu tummansinisten farkkujen päälle, mikä korostaa minimalista muotoilua.
    Mustat bomber-takit, joissa on vetoketju edessä, ribattu kaulus ja hihansuut, valmistettu sileästä kankaasta, yhdistetty mustan paidan kanssa.
    Musta pilottilentäjän takki, jossa on sileä, kevyt kangas, vetoketjukiinnitys, ribbaatut hihansuut ja helma sekä sivutaskut. Yksinkertainen, virtaviivainen muotoilu.
    Harmaa takki, jossa on teksturoidun pinnan vaikutelma. Rinnassa olevaan olkapäähän on painettu vaaleanharmaa logo "NN. 07". Minimalistinen muotoilu, moderni siluetti.
    Mustapomberitakki, jossa on sileä pinta, ribattu hihansuut ja takassa lukee "NN. 07." Takissa on roikkuva lenkki kauluksessa.

    DIXON - Bombertakki - black

    206,50 €sis. alv

    Alin hinta viimeisen 30 päivän aikana:

    295,00 €-30%

    Nykyinen Valittu väri black

    • Valittu, black
    • Ei valittu, capers
    • Ei valittu, fog
    • Valittu, black
    • Ei valittu, capers
    • Ei valittu, fog

    Toimituskulut

    Myyjä

    , toimittaja: Zalando

    .

    • Normaali toimitus

      ilmainen

    Aina ilmainen toimitus ja palautus

    30 päivän palautusoikeus