Asiakastilisi
  • % EKSTRAA
Musta nahkakenkä, jossa on sileä pinta, pyöreä kärki ja yksinkertainen muotoilu. Varustettu viininpunaisilla nauhoilla ja matalalla, pinotulla korokkeella.
Musta nahkakengät, joissa on sileä pinta, pyöreä kärki ja kaksi reikää nauhoille. Hoikassa pohjassa on hienovarainen kanta.
Musta nahkakengät, joilla on sileä pinta ja pyöreä muoto, varustettu matalalla pinotulla korolla ja vähäisellä ompeluyksityiskohdalla takana.
Mustat nahkakengät, joissa on sileä pinta, pyöreä kärki ja kontrastiväriset viininpunaiset nauhat. Sisältää pehmustetun pohjan ja tyylikkään muotoilun.
Mustan kengän pohja, jossa on sileä muotoilu, tekstuurilla varustettu, zebra-kuvioinen pinta ja kevyt korko.
Musta nahkakengät, joissa on sileä pinta ja pyöreä kärki, varustettuna kahdella mustalla pyöreällä nauhalla, joissa on muoviset päät.

SHOE GEORGE - Klassiset nauhakengät - black

124,95 €sis. alv

Alunperin:249,95 €-50%

Alin hinta:137,95 €-9%

Nykyinen Valittu väri black

Toimituskulut

Myyjä ja toimittaja

  • Nopea toimitus

    ilmainen

Aina ilmainen toimitus ja palautus

30 päivän palautusoikeus

Pintamateriaali:
 
Vasikannahka
Sisämateriaali:
 
Nahka
Pohjallinen:
 
Nahka
Pohjan materiaali:
 
Synteettinen materiaali
Vuorin paksuus:
 
Ohuesti vuorattu

Kengän kärki:
 
Pyöreä
Koron malli:
 
Leveä
Kiinnitystapa:
 
Nauhat
Kuosi:
 
Yksivärinen
Yksityiskohdat:
 
Mukana vaihtokengännauhat
Tuotenumero:
 
PS712M022-Q11

PS Paul Smith