Asiakastilisi
    Mustat suorakulmaiset aurinkolasit ruskeilla linsseillä, joissa on ohuet kultaiset korostukset aurinkolasien varsissa ja tekstuuriset varret. Kevyt muovikehys.
    Mustat aurinkolasit, joissa on ruskeat sävytetyt linssit, neliömäisellä kehysmuotoilulla ja suoruilla templeillä. Valmistettu muovista, jossa on mattapinta.
    ZEGNA aurinkolasit, joissa on musta muovikehys ja ruskeat sävytetyt linssit. Ominaisuuksiin kuuluu osittain avoin muotoilu ja hopeaiset yksityiskohdat.
    Musta aurinkolasit ruskeilla linsseillä, joissa on geometrinen muotoilu ja kultaiset yksityiskohdat, lepäämässä mustassa nahkakotelossa, jossa on painettu "Zegna."
    Aurinkolasit, joissa on musta muovikehys, ruskeat linssit ja hopeiset koristeviivat sangoissa. Geometrinen muoto, jossa on sileä pinta.

    Aurinkolasit

    386,95 €sis. alv

    Normaali hinta:429,95 €-10%

    Nykyinen Valittu väri grey/other /brown

    Toimituskulut

    Myyjä ja toimittaja

    • Normaali toimitus

      ilmainen

    Aina ilmainen toimitus ja palautus

    30 päivän palautusoikeus

    Silmälasien muoto:
     
    Neliskanttinen
    Linssien tummuus:
     
    Tummat (luokka 3)
    UV-suoja:
     
    Kyllä
    Silmälasikotelo:
     
    Kova kotelo
    Tuotenumero:
     
    ER052K023-C11

    Leveys:
     
    15 cm koossa 49
    Sangan pituus:
     
    14.5 cm koossa 49
    Sillan leveys:
     
    1.5 cm koossa 49
    Linssin korkeus:
     
    3.7 cm

    ZEGNA