Asiakastilisi
  • AFTERSKI15
Mustat aurinkolasit, joissa on matta pinta, neliömäiset linssit, paksut kehykset ja huomaamaton logodetail sivulla.
Mustat suorakulmaiset aurinkolasit tummilla linsseillä, kiiltävästä muovista kehys ja sulavalinjaiset sangat; sisältävät pienen kultaisen yksityiskohdan sarvessa.
Mustat muoviset aurinkolasit, joissa on neliömäinen muotoilu. Kehyksissä on kultaisia brändimerkintöjä sivulla ja tummat linssit, kiiltävällä pinnalla.
Mustat ylisuuret aurinkolasit mattapinnalla, yhdessä valkoisen nahkakotelon kanssa, jossa on magneettisuljenta ja kohokuvioitu logo.
Valkoinen suorakulmainen laatikko, jossa on sileä pinta, kansi, jossa on violetti yksisarvinen kuvio. Laatikkon on kiinni, eikä näkyvää mekanismia ole.
Mustat aurinkolasit, joissa on neliön muoto, tummat linssit ja kiiltävä pinta. Huomattava metallinen yksityiskohta tempuran kohdalla.

Aurinkolasit - black

229,95 €sis. alv

Normaali hinta:304,95 €

Säästä 15% tänään tästä ja muista valituista tuotteista koodilla tilauksissa, jotka ylittävät 80,00 €.
Syötä koodisi kassalla:
AFTERSKI15

Nykyinen Valittu väri black

  • Valittu, black
  • Ei valittu, sand
  • Valittu, black
  • Ei valittu, sand

Toimituskulut

Myyjä ja toimittaja

  • Normaali toimitus

    ilmainen

  • Priority-toimitus

    3,95 €

Aina ilmainen toimitus ja palautus

30 päivän palautusoikeus