Asiakastilisi
    Mustat ja kermanväriset lenkkarit, joissa on valkoiset raidat, nahasta ja synteettisistä materiaaleista valmistettu, pyöreä kärki ja pehmustettu kaulus. Selkeä logo sivussa.
    Mustat nahkakengät, joissa on kermaiset yksityiskohdat, raidallinen muotoilu sivuilla ja ruskea kumipohja. Huomiota herättävä kiiltävä kantapää.
    Kerman ja hopeanväriset lenkkarit ruskealla pohjalla, mustalla lehtilogolla kantapäällä, sileät ja teksturoitu materiaalit.
    Musta nahkakengät, joissa on kermaiset nauhat, vaakasuorilla raidallisilla yksityiskohdilla ja hienostuneella muotoilulla. Logo esillä kielen kohdalla.
    Pohja ruskeasta kumista, jossa on karkea pinta. Siinä on näkyvä punainen vaahteranlehtilogo ja "DSQUARED2"-teksti kantapään lähellä.
    Musta nahkakengät, joissa on kerma väriset nauhat ja sivutankot. Ominaisuuksiin kuuluu pyöreä kärki, sileä pinta ja ruskea kumipohja.

    Matalavartiset tennarit - black

    424,95 €sis. alv

    Nykyinen Valittu väri black

    • Valittu, black
    • -
    • Valittu, black
    • -

    Toimituskulut

    • Nopea toimitus

      ilmainen

    Aina ilmainen toimitus ja palautus

    30 päivän palautusoikeus

    Pintamateriaali:
     
    Nahka ja keinonahka
    Sisämateriaali:
     
    Nahka/keinonahka
    Pohjallinen:
     
    Keinonahka
    Pohjan materiaali:
     
    Synteettinen materiaali
    Vuorin paksuus:
     
    Ohuesti vuorattu
    Hoito-ohje:
     
    Käsittele suoja-aineella ennen ensimmäistä käyttökertaa

    Kengän kärki:
     
    Pyöreä
    Koron malli:
     
    Matala
    Kiinnitystapa:
     
    Nauhat
    Tuotenumero:
     
    2DS12P00F-Q11

    Dsquared2