Asiakastilisi
    Musta nahkakengät pyöreällä varpaalla, valkoisilla nauhoilla ja paksulla vaaleankermanvärisellä kumipohjalla. Ominaisuuksiin kuuluu minimalistinen muotoilu ja sileä pinta.
    Mustat nahkakengät valkoisilla nauhoilla, pyöreä kärki ja vaaleanruskea kumipohja. Ominaisuuksina sileä pinta ja minimalistinen muotoilu.
    Tummansinisiä nahkakenkiä, joissa on yksinkertainen muotoilu, vaaleanbeige kumipohja ja punainen "MARNI" -brändäys kantapäässä.
    Mustat nahkakengät, joissa on kermaiset pohjat, valkoiset nauhat ja pieni punavalkoinen merkki kielekkeellä. Pyöristetty kärki.
    Kumipohjainen kengänpohja, jossa herringbone-kuviointi, vaaleanruskea väri vaaleankermansävyisillä sivuilla. Siisti muotoilu, tekstuuri pintakäsittely, minimaalinen brändäys.
    Nahkakengät tummansinisellä päälliosalla, valkoisilla nauhoilla ja kermaisen värisellä kumipohjalla. Pyöreässä kärkiosassa on kohotettu muotoilu.

    Matalavartiset tennarit - black

    594,95 €sis. alv

    Nykyinen Valittu väri black

    • Valittu, black
    • -
    • -
    • Valittu, black
    • -
    • -

    Toimituskulut

    • Normaali toimitus

      ilmainen

    • Priority-toimitus

      3,95 €

    Aina ilmainen toimitus ja palautus

    30 päivän palautusoikeus

    Pintamateriaali:
     
    Nahka
    Sisämateriaali:
     
    Nahka
    Pohjallinen:
     
    Nahka
    Pohjan materiaali:
     
    Synteettinen materiaali
    Vuorin paksuus:
     
    Ohuesti vuorattu
    Hoito-ohje:
     
    Käsittele suoja-aineella ennen ensimmäistä käyttökertaa

    Kengän kärki:
     
    Pyöreä
    Koron malli:
     
    Matala
    Kiinnitystapa:
     
    Nauhat
    Kuosi:
     
    Yksivärinen
    Yksityiskohdat:
     
    Koristeniitit
    Tuotenumero:
     
    MAM12O017-Q11

    Marni