Asiakastilisi

Tämä tuote on juuri nyt loppuunmyyty. Aseta muistutus, ja ilmoitamme mikäli tuote on taas saatavilla.

    Mustat nahka nilkkasaappaat, joissa on useita kultaisia solkia, paksu musta kumipohja, pyöristetty kärki ja vahvistettu kantapää. Varustettu vetotapilla.
    Mustat nahka nilkkurit, joissa on kolme solkea, karkeat pohjat ja sileä pinta, kultaiset yksityiskohdat.
    Mustat nahka nilkkurit, joissa on paksu pohja, kontrastiväriset metalliset yksityiskohdat ja hihnakiinnitys takana. Silkkinen pinta.
    Mustat nahka ankle bootit, joissa on kolme säädettävää remmiä, kultaiset soljet ja paksu kumipohja. Liukas pinta ja pyöreä kärki.
    Musta kumipohja, jossa on syvät urat ja tasainen korko. Sisältää keskitetyn logo-detailin ja kokomerkinnän.
    Mustat nahkasaappaat, joissa on pyöreä kärki, leveä nauha ja solkiyksityiskohtia, paksulla kumipohjalla, jossa on teksturoitu uramalli.

    EMPIRE - Klassiset nilkkurit - black

    515,95 €sis. alv

    Normaali hinta:644,95 €-20%

    Nykyinen Valittu väri black

    Loppuunmyyty

    Saat muistutuksen, jos tuote tulee jälleen saataville, tai ehdotamme vaihtoehtoja, jos sitä ei enää saada varastoon.

    Pintamateriaali:
     
    Nahka
    Sisämateriaali:
     
    Nahka
    Pohjallinen:
     
    Nahka
    Pohjan materiaali:
     
    Synteettinen materiaali
    Vuorin paksuus:
     
    Ohuesti vuorattu
    Hoito-ohje:
     
    Käsittele suoja-aineella ennen ensimmäistä käyttökertaa

    Kengän kärki:
     
    Pyöreä
    Kiinnitystapa:
     
    Solki/remmi
    Kuosi:
     
    Yksivärinen
    Yksityiskohdat:
     
    Koristeniitit
    Tuotenumero:
     
    VW912K003-Q11

    Kengän leveys:
     
    Normaali
    Varren pituus:
     
    19 cm koossa 41
    Varren leveys:
     
    Kapea
    Varren korkeus:
     
    Matala
    Varren leveys:
     
    8 cm koossa 41

    Vivienne Westwood